امام جمعه: ایجاد حلقه های امر به معروف در ادارات صومعه سرا ضروری است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۳ آبان ۹۱ - ۱۱:۴۱

  کد خبر : 2368

  امام جمعه: ایجاد حلقه های امر به معروف در ادارات صومعه سرا ضروری است

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب تذکر لسانی را وظیفه همه اقشار دانسته اند، گفت: ایجاد …

  امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب تذکر لسانی را وظیفه همه اقشار دانسته اند، گفت: ایجاد حلقه های امر به معروف و نهی از منکر در تمامی ادارات این شهرستان ضروری است.

   

   

   

  به گزارش واران نیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ‘اسماعیل صدیقی’ روز سه شنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان اظهار کرد: این ستاد شناسایی امکانات و ظرفیت های کنونی در دستگاه ها را به منظور فراهم ساختن امکانات جدید و بکارگیری آنها برای اجرای این فریضه مهم اسلامی در دستور کار قرار داده است.

  وی، همچنین نظارت بیشتر برای اجرای طرح عفاف و حجاب، تذکر لسانی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و تبلیغاتی را از دیگر مواردی دانست که این ستاد آن را دنبال می کند.

  رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر صومعه سرا، در ادامه حضور مستمر در جلسات شورا، همفکری و تلاش جهت تحقق برنامه های مصوب شورا، پیگیری و حضور فعال در اجرای طرح ها و برنامه های ابلاغی از سوی شورای مرکزی را از وظایف مهم این ستاد اعلام کرد.

  حجت الاسلام صدیقی، همچنین حضور فعالانه در جلسات ماهانه کمیته های تخصصی، ارائه راهکارهای اجرایی در راستای احیا و گسترش فریضه امر به معروف و نهی از منکر، تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی آگاهی ها و ایجاد زمینه رشد در سطوح مختلف اداری برای همکاری و هماهنگی با تمامی اعضای شورا را از دیگر وظایف اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر صومعه سرا دانست.

  فرمانده سپاه و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر صومعه سرا در ادامه این جلسه با بیان اینکه پیشبرد و روند بازرسی عفاف و حجاب در دستگاه های دولتی، دانشگاه ها، مراکز آموزشی و درمانی در این شهرستان نسبت به سال گذشته وضعیت بهتر و مؤثری داشته اظهار کرد: در این راستا برگزاری جلسات هر هفته در ادارات با حضور اعضای ستاد احیاء در راستای اجرای طرح عفاف و حجاب و ارائه گزارش عملکرد ادارات به ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ضروری است.

  سرهنگ پاسدار ‘ولی مهدوی نیا’ با اعلام اینکه حتی دشمنان دین اسلام نتوانستند با شهید کردن امام حسین (ع) امر به معروف و نهی از منکر را از بین ببرند، ادامه داد: امام حسین (ع) معروف علمی و عینی بوده و باید با الهام از این شهید بزرگوار این الگو را به همه جامعه بخصوص نسل جوان معرفی کنیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro