حمایت ۱۴۳۶ حامی از ایتام تحت پوشش صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۲ مرداد ۹۳ - ۹:۵۹

  کد خبر : 23744

  حمایت ۱۴۳۶ حامی از ایتام تحت پوشش صومعه‌ سرا

  مدیر کمیته امداد امام‌خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه این نهاد ۴۷۵ یتیم را زیر پوشش دارد، گفت: یک هزار و ۴۳۶ حامی از این ایتام حمایت می‌کنند.

  واران نیوز به نقل از شبستان :  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا در گفت‌وگو با خبرنگار ما ، با بیان اینکه حامیان در ۲ مقوله کمک برای تأمین مسکن و تأمین جهیزیه ایتام اهتمام ویژه‌ای دارند، اظهار کرد: در سال گذشته خریداری جهیزیه نوعروس، ساخت مسکن و تامین پوشاک و خوراک توسط حامیان انجام گرفته است.
  وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا ۴۷۵ یتیم را زیر پوشش دارد، افزود: یک هزار و ۴۳۶ حامی از این ایتام حمایت می‌کنند.
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه توجه و رفع نیاز به افراد نیازمند و بی‌بضاعت ضروری است، تصریح کرد: بدون شک حامیان ایتام و نیکوکاران از ارج الهی بهره‌مند می‌شوند.
  وی با بیان اینکه افراد می‌توانند با حداقل ۲۰ هزار تومان برای تحت تکفل گرفتن ایتام ثبت نام کنند، خاطرنشان کرد: با تحت تکفل قرار گرفتن ایتام، آنها در معیشت، تحصیل و خرج زندگی مشکل نخواهند داشت.
  مدیرکمیته امداد امام‌خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه اطعام نیازمندان در قالب سه روش پهن کردن سفره‌های افطاری، توزیع غذای گرم و توزیع سبد کالا در ماه مبارک رمضان امسال انجام شد تاکید کرد: تمام ۴۷۵ یتیم زیر پوشش این نهاد از سفره‌های افطاری بهره‌مند شدند.
  محمدی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان بیش از یک هزار سبد کالا بین مددجویان توزیع شده است، اظهار کرد: طرح ضیافت افطاری در ۹۸ مسجد و دو رستوران این شهرستان انجام شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro