یکی از ابزارهای استکبار و استعمار، حقوق بشر است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۳ - ۲۲:۴۹

  کد خبر : 23765

  یکی از ابزارهای استکبار و استعمار، حقوق بشر است

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه یکی از ابزار استکبار و استعمار حقوق بشر است، گفت: امریکا خود را مسئول حقوق بشر می‌داند، ولی کارنامه حقوق بشر او هم‌چنان سیاه و سیاه‌تر می‌شود.

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور د رگفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه ۱۴ مرداد روز حقوق بشر و کرامت انسانی نامگذاری شده است، اظهار کرد: اسلام بهترین دستورالعمل‌ها را برای سعادت بشر دارد و در عمل به رعایت حقوق انسانها تاکید فراوان دارد.

  وی با اشاره به اینکه یکی از حقوق اساسی انسان‌ها، حقوق بشر است، افزود: این حق به حدی در اسلام از جایگاه والایی برخوردار است که خداوند سبحان حتی جان، مال و نفس غیرمسلمانان را محترم شمرده و مسلمانان را از تعدی به آنها منع کرده است.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: برابری و مساوات انسان‌ها، مهم‌ترین دستاوردی است که حقوق بشر بر آن سامان یافته است.

  احمدی‌پور با بیان اینکه یکی از ابزار استکبار و استعمار حقوق بشر است، تصریح کرد: امریکا خود را مسئول حقوق بشر می‌داند، ولی کارنامه حقوق بشر امریکا هم‌چنان سیاه و سیاه‌تر می‌شود.

  وی با بیان اینکه دولت‌های قدرتمند و غرب حقوق بشر را برای رسیدن به آمال و اهداف پلید و شوم خود می‌خواهند، خاطرنشان کرد: آنها جنایات جنگی که به کوکان و زنان غزه می‌شود را نادیده می‌گیرند و ما روز به روز شاهد نسل‌کشی‌های بیشتری در این منطقه توسط صهیونیست هستیم.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا تاکید کرد: امروزه شاهد آن هستیم که رژیم منحوس صهیونیست مورد حمایت مدعیان حقوق بشر است.

  احمدی‌پور اظهار کرد: همه مسلمانان جهان باید در حمایت از حقوق بشر با یکدیگر متحد شوند و معنی حقیقی حقوق بشر را به مدعیان امروزی حقوق بشر بفهمانند.

  يک ديدگاه

  1. ---111 گفت:

   چقدر این اخبار مزخرف رو میزنید = به جز خودتون و مسیولین کسی اینهارو میخونه؟

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro