مسئولان از جبهه‌گیری بی‌جهت علیه رسانه‌ها بپرهیزند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۷ مرداد ۹۳ - ۱:۴۸

  کد خبر : 23775

  مسئولان از جبهه‌گیری بی‌جهت علیه رسانه‌ها بپرهیزند

  به گزارش واران نیوز به نقل از خبرگزاری فارس:  غلامحسین رجبی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران و مدیران …

  به گزارش واران نیوز به نقل از خبرگزاری فارس:  غلامحسین رجبی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران و مدیران رسانه‌های مجازی این شهرستان اظهار کرد: رسانه‌ها تاثیر ارزشمندی در ارتقای سطح آگاهی مردم دارند.

  وی با بیان اینکه خبرنگاران باید در راستای کمک به مسئولان فضای آرامش را در جامعه حاکم کنند، افزود: خبرنگاران باید زمینه را برای تلاش مسئولان فراهم کنند.

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: مسئولان شهرستان باید با پذیرفتن انتقادها در راه ارتقا و پیشرفت جامعه تلاش کنند و از جبهه‌گیری بی‌جهت علیه رسانه‌ها بپرهیزند.

  وی عملکرد رسانه‌های صومعه‌سرا را بسیار ارزشمند خواند و تصریح کرد: با توجه به رشد علم و فناوری نوین در جامعه رسانه‌های مجازی تاثیر ارزشمندی را در ارتقای سطح آگاهی مردم دارند.

  رجبی انتقاد سازنده را موجب رشد و پیشرفت جامعه عنوان کرد و یادآور شد: خبرنگاران باید انتقادهای سازگار با ظرفیت جامعه را بیان کرده و از انتشار مغرضانه اخبار پرهیز کنند.

  وی با اشاره به اینکه مسئولان با اعتدال، هماهنگ و همگام با هم حرکت کنند، خاطرنشان کرد: هماهنگی و همکاری به پیشرفت شهرستان قوت می‌بخشد و رضایت مردم را به دنبال دارد که هدف اصلی دولت، اعتدال است.

  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه هدف از آرامش این نیست که انتقادی عنوان نشود، یادآور شد: انتقاد درست و سازنده همراه با راهکار است که زمینه رشد در جامعه را فراهم می‌کند.

   در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از خبرنگاران شهرستان صومعه‌سرا تجلیل شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro