غرب با شعارهای فریبنده نسل جوان را به سوی خود جذب می‌کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۳ - ۰:۱۸

  کد خبر : 23794

  غرب با شعارهای فریبنده نسل جوان را به سوی خود جذب می‌کند

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه غرب به دنبال این است که با مدرنیته کردن ابزار مزاج جهان …

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه غرب به دنبال این است که با مدرنیته کردن ابزار مزاج جهان اسلام را تغییر دهد، گفت: آنها می‌خواهند با شعارهای فریبنده نسل جوان را به سوی خود هدایت کنند.

  به گزارش واران نیوز ، کیا عاشوری ظهر امروز در جلسه ستاد پشتیبانی راهیان نور اظهار کرد: پیروزی در جنگ هشت سال دفاع مقدس با مردم بود نه نیروهای مسلح.

  وی افزود: دشمن هجمه‌های وسیع فرهنگی را برای نسل امروز فراهم کرده است و با انتقال فرهنگ شهادت و جهاد از جوانان دهه ۶۰ به امروز می‌توان جلوی این هجمه‌ها را گرفت.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه امروزه بین جنگ و صلح هیچ مرزی وجود ندارد، گفت: از تاثیرات جنگ نرم این است که جنگ و صلح به هم تنیده می‌شوند و نمی‌توان ان دو را از هم تشخیص داد.

  عاشوری تصریح کرد: در جنگ نرم، در صلح و آرامش زندگی می‌کنیم و هجمه‌ بار فرهنگی به قدری زیاد است که نمی‌توان ان را تشخیص داد.

  وی با بیان اینکه غرب و استکبار جهانی در استراتژیک نظامی خودشان پیوند تمدن‌ها و جهان را دنبال می‌کنند، خاطرنشان کرد: در این راستا فرهنگ را اولین اولویت رسیدن به اهداف خود انتخاب کرده‌اند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا تاکید کرد: فرهنگ، اقتصاد و تبادل اطلاعات و اخبار سه عنصر مهمی هستند که در ذهن‌ها و افکار نسل جوان تاثیرپذیری ایجاد می‌کند.

  عاشوری با بیان اینکه امروز راهبرد استکبار و غرب، سیاست همزمان با تاکتیک است، اظهار کرد: در برابر قطب عظیم جهانی که به عنوان ابر قدرت است، اراده انقلاب اسلامی باعث شد که توازن قدرت به هم بخورد و جهانی‌سازی تمدن اسلامی تاثیرگذار باشد.

  وی با بیان اینکه غرب به دنبال این است که با مدرنیته کردن ابزار مزاج جهان اسلام را تغییر دهد، افزود: آنها می‌خواهند با شعارهای فریبنده نسل جوان را به سوی خود هدایت کنند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه در این وضیعیت برای بسترسازی فرهنگ مناسب اردوهای راهیان نور می‌طلبد، گفت: سپاه برای این اردوها یک وسیله است و هیچ بودجه‌ای در این زمینه ندارد.

  عاشوری با بیان اینکه ما به عرصه‌ها و قدرت‌های فرهنگی احتیاج داریم، تصریح کرد: اگر از لحاظ کمی و کیفی تاثیرگذار نباشیم فردا جریان ایران، جریان عراق و سوریه می‌شود و داعش به راحتی به سرزمین ما ورود پیدا می‌کند.

  وی خاطرنشان کرد: شهریور ماه سال جاری این نهاد با کمک دیگر ارگان اقدام به اعزام اقشار مختلف مردم به اردوی راهیان نور به شمال غرب کشور کرده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro