مخاطب اصلی راهیان نور نسل‌های جوان و نوجوان هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۳ - ۰:۳۴

  کد خبر : 23806

  مخاطب اصلی راهیان نور نسل‌های جوان و نوجوان هستند

  معاون فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه مخاطب اصلی راهیان نور نسل‌های جوان و نوجوان هستند، گفت: در این راستا هیچ …

  معاون فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه مخاطب اصلی راهیان نور نسل‌های جوان و نوجوان هستند، گفت: در این راستا هیچ نهادی مهمتر از آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها نمی‌تواند تاثیرگذارتر باشد زیرا این دو نهاد پل ارتباطی نسل دیروز و امروز هستند.

  به گزارش واران نیوز، محمدمهدی مظفری ظهر امروز در جلسه ستاد پشتیبانی راهیان نور، ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: نقش آفرینی‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و غیره اصحاب رسانه موجب شده تا آنان را طلایه داران علم و دانش بدانیم.

  وی بر انعکاس اخبار صحیح و موثق از سوی خبرنگاران تأکید کرد و افزود: اخبار خبرنگاران باید در مردم امید، شادی و نشاط ایجاد کند.

  معاون فرماندار صومعه‌سرا گفت: از تعامل اصحاب رسانه به عنوان بازوان پرتوان نظام در عرصه‌های مختلف آگاهی بخشی، بصیرت افزایی و اطلاع رسانی خرسندیم.

  مظفری با بیان اینکه اعزام کاروان راهیان نور به مشهد خونین و گل گون‌کفن یکی از بسترسازی‌های فرهنگی است، تصریح کرد: یکی از مسئولیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انتقال ارزش‌های دینی به نسل امروز و فردا است.

  وی خاطرنشان کرد: اردوهای راهیان نور از بزرگترین مانورهای فرهنگی است که حمایت همه جانبه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را می‌طلبد.

  معاون فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه مناطق جنگی یادگار خون شهیدانی است که با دلیرمردی و شجاعت در حفظ کیان و انقلاب اسلامی کوشش کردند، تاکید کرد: آنها جان خود را بر کف نهادند و شربت شهادت را نوشیدند.

  مظفری با بیان اینکه مخاطب اصلی راهیان نور نسل‌های جوان و نوجوان هستند، اظهار کرد: در این راستا هیچ نهادی مهمتر از آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها نمی‌تواند تاثیرگذارتر باشد زیرا این دو نهاد پل ارتباطی نسل دیروز و امروز هستند.

  وی افزود: استکبار جهانی امروز با ایجاد شبکه های ماهواره‌ای به دنبال از پا درآوردن انقلاب اسلامی و اهداف آن هستند و باید با فرهنگ‌سازی درست دانش‌آموزان یارای مقابله با این تهدیدات را داشته باشند.

  معاون فرماندار صومعه‌سرا گفت: رسالتی را که مسئولان نظام در انتقال ارزش‌ها و فرهنگ‌ها به آن متعهد هستند را باید به عرصه ظهور برسانند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro