اعزام 450 صومعه‌ سرایی به شمال غرب کشور

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۳ - ۰:۵۰

  کد خبر : 23809

  اعزام ۴۵۰ صومعه‌ سرایی به شمال غرب کشور

  جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌ سرا از اعزام ۴۵۰ نفر از اقشار مختلف مردم به اردوی راهیان نور به شمال غرب کشور خبر داد.

   

  به گزارش واران نیوز، سرهنگ مرتضی رضایی، ظهر امروز در جلسه ستاد پشتیبانی راهیان نور اظهار کرد: در شهریور ماه امسال ۴۵۰ نفر از اقشار مختلف مردم به اردوهای راهیان نور به شمال غرب کشور اعزام می‌شوند.

  وی با بیان اینکه این افراد از یک تا پنج شهریور از مناطق جنگی غرب کشور بازدید می‌کنند، افزود: افراد با ده دستگاه اتوبوس، یک دستگاه آمبولانس با تمام تجهیزات، یک راوی در هر اتوبوس، یک مدیر و یک مبلغ و مبلغه اعزام می‌شوند.

  جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌ سرا هدف از اعزام افراد به مناطق عملیاتی را  انتقال فرهنگ ایثار و گذشت با عنوان سبک زندگی دینی و اسلامی که در جامعه ترویج شود، عنوان کرد.

  رضایی با بیان اینکه اعزام افراد به اردوهای راهیان نور از ۲۱ سال پیش در محلات اغاز شده است، گفت: حدود ۶ سال است که دانش‌آموزان از طریق آموزش و پرورش به این اردوها اعزام می‌شوند.

  وی با بیان اینکه باید افرادی که تا کنون به این اردوها نرفته‌اند شناسایی و اعزام شوند، تصریح کرد: حضور در مناطق جنگ در روحیه افراد تاثیر به سزایی دارد و حال آنه ارا منقلب می نماید.

  جانشین فرمانه سپاه ناحیه صومعه‌ سرا تاکید کرد: سرزمین‌های دفاع مقدس سبب ارتقای معنویت جوانان دهه شصت بوده این تاثیرگذاری هم با شرایطی که در حال حاضر وجود دارد با روح محتوایی و معنوی که در این سرزمین حاکم است می‌تواند بر روی نسل جوان تاثیر داشته باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro