اختصاص بیش از ۱۰میلیارد ریال بودجه فرهنگی به صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۳ - ۱۹:۰۳

  کد خبر : 23862

  اختصاص بیش از ۱۰میلیارد ریال بودجه فرهنگی به صومعه سرا

  فرماندار صومعه سرا اظهار کرد: بودجه فرهنگی شهرستان صومعه را یک میلیاردو ۹۷۹ میلیون تومان است.

  به گزارش وارن نیوز به نقل از شبستان غلام‌حسین رجبی، فرماندار شهرستان صومعه سرا عصر روز گذشته(۲۱ مرداد) در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان اظهار کرد: همه مسئولان باید همکاری کنند تا اردوی راهیان نور به خوبی برگزار شود و رهاورد خوبی داشته باشد.
  وی افزود: در کل بودجه شهرستان تاکنون ۱۷ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان ابلاغ رسمی شده اعم از تملک و دارایی‌ها و دو درصد نفت و گاز و تبصره ۲ که توسط نماینده در سطح کشور دریافت شده است.
  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه بودجه فرهنگی شهرستان یک میلیارد و ۹۷۹ میلیون تومان است، گفت: توزیع اعتبارات به صورتی است که توسعه متوازن را در شهرستان داشته باشند.
  وی با بیان اینکه برای بعضی از ادارات بودجه کافی تخصیص نیافته است، تاکید کرد: این نکته در استان مطرح شد و طبق قولی که مدیران کل به شهرستان‌ها دادند توجه ویژه‌ای از اعتبارات استانی خود به این شهرستان‌ها دارند.
  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه امسال بودجه شهرستانی کاهش و بودجه استانی افزایش یافته است، اظهار کرد: مسئولان ادارات شهرستان در تلاش باشند تا بتوانند اعتبارات ویژه‌ای را از استان برای این شهرستان جذب کنند.
  رجبی تصریح کرد: قسمت اعظم مشکلات در قسمت برق، آب روستایی و راه حل شود و نیت ها باید خالص برای خدمت باشد.
  وی با بیان اینکه بودجه بهداشت و درمان و سلامت یک میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان است، خاطرنشان کرد: یک میلیارد برای اورژانس بیمارستان امام خمینی و ۲۰۰ میلیون تومان برای شبکه بهداشت و درمان تخصیص یافته است.
  فرماندار صومعه‌سرا تاکید کرد: مدیران، علاوه بر پیگیری بودجه و اعتبارات قانونی مصوب تخصیصی، باید یک چشم انداز اعتباری نیز برای خود ترسیم کنند و از مجموعه ظرفیت و توانمندی‌ها و پتانسیل موجود درجهت توسعه شهرستان استفاده کنند.
  رجبی در ادامه با بیان اینکه صومعه‌سرا مرکز تولید مرغ و تخم مرغ است و باید قیمت آن در این شهرستان نسبت به شهرستان های دیگر کمتر باشد، افزود: متاسفانه شاهد هیچگونه تغییری در قیمت مرغ نیستیم.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro