افتتاح 3 مرکز نیکوکاری در شش ماهه دوم سال جاری در صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۹۳ - ۱۵:۵۶

  کد خبر : 23871

  افتتاح ۳ مرکز نیکوکاری در شش ماهه دوم سال جاری در صومعه‌ سرا

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا با بیان اینکه سال گذشته مرکز نیکوکاری در مسجد جامع این شهرستان افتتاح …

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا با بیان اینکه سال گذشته مرکز نیکوکاری در مسجد جامع این شهرستان افتتاح کردند، گفت: در شش ماهه دوم سال جاری در کسما، گوراب زرمیخ و تولم شهر قرار است مرکز نیکوکاری افتتاح شود.
  به گزارش واران نیوز، علیرضا محمدی ظهر امروز در نشست صمیمی با خبرنگاران اظهار کرد: شورای زکات در این شهرستان فعالیت خوبی را شروع کرده است.
  وی افزود: مردم در بحث پرداخت فطریه عام و سادات قدم‌های خوبی بر داشتند که ۲ میلیارد و ۶۲۶ میلیون ریال زکات فطریه در صومعه‌سرا جمع‌آوری کردند.
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا با بیان اینکه سال گذشته مرکز نیکوکاری در مسجد جامع این شهرستان افتتاح کردند، گفت: در شش ماهه دوم سال جاری در کسما، گوراب زرمیخ و تولم شهر قرار است مرکز نیکوکاری افتتاح شود.
  محمدی با بیان اینکه مرکز نیکوکاری به عنوان پیش‌خوان کمیته امداد عمل می‌کند، تصریح کرد: در این مرکز نیازمندان هر منطقه شناسایی و نیازمندی‌های اول مددجویان در همان نهاد حل می‌شود.
  وی خاطرنشان کرد: در سه ماه سال جاری ۵۰ مورد جهیزیه با مبلغ ۷۸ میلیون ریال به نوعروسان تحت پوشش به عنوان کمک جهیزیه داده شد.
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا با بیان اینکه در بحث اشتغال ۹۸ نفر را به بانک برای دریافت وام معرفی کرده‌اند، تاکید کرد: ۵۶ نفر را آموزش برای ایجاد اشتغال داده‌اند.
  محمدی اظهار کرد: در بحث درمان، تحصیل و کمک‌های معیشتی و تعمیر و بازسازی مسکن به ۱۹۸ نفر بالغ بر یک میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال وام کارگشایی داده شد.
  وی به برنامه‌های فرهنگی این نهاد اشاره کرد و افزود: کانون فرهنگی راهپویان ولایت با عضویت ۱۵۰ نفر کلاس‌های فرهنگی و آموزشی اجرا می‌کند.
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا با بیان اینکه بحث آموزش و مشاوره خانواده یکی از گام‌های موثر و مهم این نهاد است، گفت: در این کلاس ها مددجویان، فرزندان آنها، نوعروسان و غیره را آموزش می‌دهند که تا کنون به یک هزار و ۷۰۹ نفر آموزش داده‌اند که بالغ بر ۸ میلیون ریال برای آنها هزینه کرده‌اند.
  محمدی تصریح کرد: تا کنون به ۲۵۳ نفر از مددجویان کمیته امداد صومعه سرا را با اعتبار ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال مشاوره داده‌اند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro