نسل جوان سپاه باید قوی‌تر از نسل اول سپاه ورود کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۳ - ۵:۳۹

  کد خبر : 23929

  نسل جوان سپاه باید قوی‌تر از نسل اول سپاه ورود کند

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: در قرن ۲۱ دشمن قوی‌تر و پیچیده‌تر شده و نسل جوان سپاه باید قوی‌تر از …

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: در قرن ۲۱ دشمن قوی‌تر و پیچیده‌تر شده و نسل جوان سپاه باید قوی‌تر از نسل اول سپاه ورود کند که این بزرگترین مسئولیت برای یک سپاهی است.

  به گزارش واران نیوز، کیا عاشوری در تودیع و معارفه جانشین سپاه این شهرستان، اظهار کرد: سپاه در همه زمینه‌ها از سازندگی تا جنگ نرم امنیت و آسایش را برای مردم به ارمغان آروده است.

  وی با بیان اینکه نسل دهه شصت سپاه در همه جا خوش درخشیدند، افزود: پایه و اساس سپاه را نسل اول سپاه خوب بنا گذاشتند و موفقیت‌های بسیاری را در هشت سال دفاع مقدس کسب کردند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌ سرا با اشاره به اینکه امروز در شرایط ویژه و سختی با توجه به مدرنیته بودن قرن ۲۱ به سر می‌بریم، گفت: در این زمان تغییر و تحول به قدری زیاد است که یارای مقابله با ان دشوار شده است.

  عاشوری تصریح کرد: در قرن ۲۱ دشمن قوی‌تر و پیچیده‌تر شده و نسل جوان سپاه باید قوی‌تر از نسل اول سپاه ورود کند که این بزرگترین مسئولیت برای یک سپاهی است.

  وی با بیان اینکه بازنشستگی در سپاه معنی ندارد، خاطرنشان کرد: نسل اول سپاه باید تجربیات و مسائلی را که در دوران خدمت یاد گرفته‌اند باید به نسل جوان سپاه انتقال دهند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌ سرا تاکید کرد: بهترین شرایط که فرهنگ جهاد و شهادت است را نسل اول سپاه تجربه کرده و ترکیبی از جهاد و شهادت سپاه را با ارزش کرده است.

  عاشوری اظهار کرد: از وجود سرهنگ رضایی جانشین سابق سپاه ناحیه صومعه‌ سرا برای آموزش‌های نسل جوان سپاه استفاده می‌شود.

  وی با بیان اینکه سرگرد قاسمی جانشین فرماندهی سپاه ناحیه صومعه‌سرا ۱۶ سال عمر خود را در سپاه خدمت کرده، افزود: وی از دوران نوجوانی در سپاه فعالیت کرده و تربیت شده سپاه و از مدیران جوان است .

  فرمانده ناحیه صومعه‌سرا گفت: روح کالبدی سپاه شاید تغییر کند اما روح معنوی سپاه در حال رشد و تعالی است.

  عاشوری تصریح کرد:جوانان توانمدند و ارزشی سپاهی و بسیجی همواره آماده به خدمت برای دفاع از ارزش‌های نظام و انقلاب بوده و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro