رونمايي ازاثرفاخر هنري درباره امام هادي

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۹ آبان ۹۱ - ۱۵:۴۳

  کد خبر : 2411

  رونمایی ازاثرفاخر هنری درباره امام هادی

  با حضور خانواده بزرگ شرکت بهره برداری مترو تهران وحومه در جشن باشکوهی از اثر فاخر هنری ادبی درباره امام …

  با حضور خانواده بزرگ شرکت بهره برداری مترو تهران وحومه در جشن باشکوهی از اثر فاخر هنری ادبی درباره امام علی النقی(ع) رونمایی شد.

  به گزارش صراط، در این مراسم که امروز سه شنبه در سالن همایش های برج میلاد و با حضور کارکنان و مدیران این شرکت برگزار شد کلیپی با عنوان”دلم برات پر می‌زنه” درباره امام هادی (ع) که با شعر خوانی صابر خراسانی و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی تهیه شده بود رونمایی شد.

  علی محمد قلی‌ها مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران وحومه در این مراسم با اهدای لوحی از عوامل ساخت این اثر فاخر هنری تقدیر کرد.

  محمدرضا چراغعلی آهنگساز این اثر در مراسم دریافت لوح تقدیر با تاکید بر این که در مسایل فرهنگی باید متولیان فرهنگی پیشقدم باشند، اقدام فرهنگی شرکت بهره برداری مترو تهران و توجه خاص و دغدغه مدیران این شرکت به موضوعات فرهنگی را ستودنی و قابل تقدیر خواند.

  صابر خراسانی شاعر این اثر هم بیان داشت: نیروهای پرچمدار ولایت و حزب اللهی ثابت کرده‌اند در هر شرایطی که باشند در اعتقادات دینی و اصل ولایت پیشقدم هستند و مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران همین مسئله را با این اقدامش ثابت کرد و ایشان به خاطر این حرکت بزرگ جای تشکر دارد.

  حجت الاسلام جعفرپور معاون فرهنگی اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران وحومه در آغاز مراسم گزارشی کوتاه از مجموعه اقدامات این معاونت را ارائه کرد و سپس حجت‌الاسلام «نقویان»، خطیب و سخنور برجسته کشور به عنوان سخنران اصلی این جشن بزرگ درباره شخصیت امام هادی (ع) سخنرانی کرد.

  اجرای برنامه شاد توسط هنرمندان و نیز پخش کلیپی از مجموعه دستاوردها و اقدامات شرکت مترو در یک سال گذشته از دیگر بخش های این مراسم ۳ ساعته خانواده شرکت بهره برداری مترو تهران وحومه بود که با تقدیر و اهدای لوح به تعدادی از بازنشستگان شرکت، پایان یافت.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro