تامین مسکن مددجویان مهمترین دغدغه سازمان بهزیستی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۵ شهریور ۹۳ - ۲۰:۳۵

  کد خبر : 24169

  تامین مسکن مددجویان مهمترین دغدغه سازمان بهزیستی است

  مدیر بهزیستی صومعه‌ سرا گفت: تامین مسکن مددجویان و معلولان زیر پوشش بهزیستی‌ از ابتدای تاسیس بهزیستی تاکنون همواره یکی از مهمترین دغدغه‌های این سازمان بوده است.

   

  به گزارش واران نیوز، مجید اصلاحی در حاشیه افتتاح یک واحد مسکونی در روستای نارنج پره تنیان این شهرستان اظهار کرد: بخش مسکن به دلیل ویژگی‌ های خاص خود به عنوان یکی از نیازهای اساسی خانوار و نیز تاثیرات فرابخشی بر دیگر حوزه‌های اقتصاد مانند بخش صنعت و خدمات به عنوان مسیر دستیابی به اهداف عدالت اقتصادی و ریشه‌کنی فقر اقتصادی خانوار شناخته می ‌شود.

  وی افزود: تامین مسکن مددجویان و معلولان زیر پوشش بهزیستی‌ از ابتدای تاسیس بهزیستی تاکنون همواره یکی از مهمترین دغدغه‌های این سازمان بوده است.

  مدیر بهزیستی صومعه‌سرا با اشاره به فعالیت‌های متنوع بهزیستی گفت: لازمه تحقق فعالیت‌ها کمک مسئولان به جامعه هدف بهزیستی است.

  اصلاحی تصریح کرد: تامین سرپناه برای معلولان و جامعه هدف بهزیستی از مهمترین سیاست‌های سازمان بهزیستی است که به طور جد پیگیری می‌شود.

  وی با بیان اینکه برای این واحد مسکونی ۷۵ متری ۱۸ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، خاطرنشان کرد: این مسکن مدد جوئی با کمک بلا عوض ۶ میلیون تومانی بهزیستی و تسهیلات ۱۲ میلیونی قرض الحسنه با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیون ریال احداث شده است.

  مدیر بهزیستی صومعه‌سرا تاکید کرد: سازمان بهزیستی با شناسائی مشکلات روحی و روانی اقشار جامعه هدف خویش نسبت به حل مشکل اشتغال، مسکن، تجهیزات و نیازمندی‌ها و تشویق به امر ازدواج‌های آسان و پیشگیری از معضلات و چالش‌های اجتماعی در حال سعی و تلاش شبانه روزی است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro