ساختمان اداری کمیته امداد گوراب زرمیخ افتتاح شد+تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۶ شهریور ۹۳ - ۰:۲۹

  کد خبر : 24211

  ساختمان اداری کمیته امداد گوراب زرمیخ افتتاح شد+تصاویر

  با حضور مدیر کل امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، ساختمان اداری این نهاد در بخش گوراب زرمیخ شهرستان صومعه‌سرا افتتاح شد.

  به گزارش واران نیوز، مدیرتامین مسکن، ساختمان و امور مهندسی کمیته امداد گیلان در حاشیه افتتاح ساختمان اداری کمیته امداد امام خمینی(ره) گوراب زرمیخ اظهار کرد: امروزه شرایط به گونه‌ای شده که کمیته امداد علاوه بر ان نقشی که به عنوان بازوی عاطفی نظام در حمایت محرومین دارد، توانسته در عرصه‌های مختلف یک بازوی توانمند برای دولت نظام جمهوری اسلامی باشد.

  وی با بیان اینکه کمیته امداد در همه زمینه‌ها از جمله تامین مسکن و اشتغال برای خانواده‌های نیازمند فعالیت دارد، افزود: علی رغم همه این ظرفیت‌ها متاسفانه در ردیف تامین ساختمان‌های اداری و فضاهای حمایتی برخوردار از حمایت دولتی نیستند.

  مدیر تامین مسکن، ساختمان و امور مهندسی کمیته امدادگیلان گفت: ارائه خدمات مناسب به خانواده‌های مددجو، نیازمند به فضای مطلوب است ولی در این رابطه از منابع دولتی برخوردار نیستند.

  فلاحتی تصریح کرد: رویکرد سازمان مرکزی کمیته امداد امام خمینی در تامین فضاهای اداری، رویکرد مناطق محروم است و در بسیاری از ادارات و شعبات مرکز استان،کمیته امداد در مساکن اجاری خدمات می‌دهند.

  وی خاطرنشان کرد: این نگاه عمیق و بلند مجموعه کمیته امداد امام را می‌رساند که با رویکرد تامین فضاها در مناطق محروم اقدام کرد و این طرح به عنوان مصوبات سنوات گذشته بود.

  مدیر تامین مسکن، ساختمان و امور مهندسی کمیته امدادگیلان تاکید کرد: در ایام هفته دولت ۴۰۲ واحد مسکونی برای خانواده‌های کمیته امداد آماده شده و تحویل انها خواهد شد.

  فلاحتی با بیان اینکه دهه چهارم فعالیت کمیته امداد امام بحث توانمند سازی خانواده‌ها است، اظهار کرد: اگر برای خانواده‌ها بحث توانمندسازی را در ابعاد مختلف اشتغال، تحصلی و فرهنگی وغیره دنبال کنند اولین گام داشتن یک بستر مناسب و امن است.

  وی با بیان اینکه پروژه ساختمان کمیته امداد بخش گوراب زرمیخ با زیر بنای ۴۰۰مترمربعو در زمینی به مساحت ۱۰۰۰متر مربع ساخته شده است، افزود: برای ساخت این پروژه ۶ میلیارد ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

  يک ديدگاه

  1. نيلوفر گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام. رسیدگی به امور ارباب رجوع ضعیفداست . لز تیر ماه سراغ دارم کسی را که معطل فقط هشتصد هزار تومن وام است و هنوز منتظر بودجه.. تقاضای رسیدگی مدیرت محترم کمیته استان گیلان خاصه دهکده گوراب زرمیخ را دارم.
   و درخواست دیگر اینجانب شفاف سازی امورات وام و خدمات به مردم نیازمند میباشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro