11 پروژه عمرانی اداره برق شهرستان افتتاح شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۶ شهریور ۹۳ - ۰:۳۵

  کد خبر : 24221

  ۱۱ پروژه عمرانی اداره برق شهرستان افتتاح شد

  مدیر توزیع برق صومعه‌سرا از افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی توزیع برق این شهرستان خبر داد و گفت: برای بهره‌برداری از …

  مدیر توزیع برق صومعه‌سرا از افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی توزیع برق این شهرستان خبر داد و گفت: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها بالغ بر چهار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

  به گزارش واران نیوز، علیرضا تحویلداری عصر امروز در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی توزیع برق این شهرستان اظهار کرد: یازده پروژه اداره توزیع برق این شهرستان به صورت همزمان افتتاح شد.

  وی با بیان اینکه این پروژه ها شامل نصب و تبدیل ترانس، احداث خط ۲۰ کیلو ولت و فشار متوسط در ۳بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ صومعه‌سرا و در روستاهای کهنه‌ سر، کیشستان، پایین محله هندخاله، تطف، ولد،لارسر،آسیابسر، چمن و شارم است، افزود: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها بالغ بر چهار میلیارد ریال هزینه شده است.

  مدیر توزیع برق صومعه‌سرا گفت: پروژه احداث ۴۰۰ متر خط ۲۰ کیلو ولت و نصب خودنگهدار و ترانس ۲۵۰ به صورت نمادین در زیبا شهر این شهرستان افتتاح شد.

  تحویلداری تصریح کرد: منطقه زیباشهر در سنوات گذشته مشکل افت فشار برق داشتند که با بهره‌برداری این پروژه مشکل به طور کلی مرتفع می‌شود و تا ۱۰ سال آینده مشکلی نخواهند داشت.

  وی خاطرنشان کرد: در سال ۹۳ با توجه به تعدد و تنوع طرح های عمرانی تا کنون ۴۰۵ فقره پروژه به ارزش ریالی ۳ میلیارد تومان را تعریف کرده‌اند که اگر بخش عمده ای را به بهره برداری برسانند بخش زیادی از مشکلات برق حل می‌شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro