از دیدار با خانواده شهدا تا ویزیت رایگان مردم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۶ شهریور ۹۳ - ۱۷:۳۸

  کد خبر : 24230

  از دیدار با خانواده شهدا تا ویزیت رایگان مردم

  گلزار شهدای صومعه‌سرا گلباران شد در پنجمین روز از هفته دولت گلزار شهدای صومعه‌سرا با حضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده …

  گلزار شهدای صومعه‌سرا گلباران شد

  در پنجمین روز از هفته دولت گلزار شهدای صومعه‌سرا با حضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا و جمعی از مسئولان شهرستان گلباران شد.

  به گزارش واران نیوز، صبح امروز همزمان با پنجمین روز از هفته دولت گلزار شهدای آقا مهدی آقا و سید جعفر آقای صومعه سرا با حضور مسئولان این شهرستان گلباران شد.

  فرماندار صومعه‌سرا در این آیین با تجلیل از مقام شامخ شهدا بویژه شهیدان رجایی و باهنر بر ادامه راه این دو شهید در ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم تاکید کرد.

  غلام حسین رجبی گفت: دولتمردان باید ادامه دهنده راه شهدا به ویژه شهید رجایی و باهنر که راه خودشان را برای ما به یادگار گذاشته اند باشند.

  در ادامه حاضرین با قرائت فاتحه, به روح پرفتوح شهداء درود فرستادند و با آرمان های بلند حضرت امام راحل, مقام معظم رهبری و این کبوتران خونین بال تجدید میثاق کردند.

  دیدار با خانواده شهید صدیقی و رفیع پور

  در ادامه برنامه های هفته دولت در امروز، معاون فرماندار صومعه‌سرا، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان در منزل شهید عظیم صدیقی و محسن رفیع پور حضور یافتند و با خانواده شهدا دیدار و گفت و گو کردند.

  در این بازدید امام جمعه صومعه سرا گفت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون فداکاری ها و خون شهیدان است.

  صدیقی تصریح کرد: همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و دنبال رو آرمانه ای شهدا باشیم.

  ویزیت رایگان ۱۴۳ خراط محله ای

  مدیر شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا گفت: همزمان با پنجمین روز از هفته دولت ۱۴۳ نفر از اهالی روستای خراط محله بخش تولم بصورت رایگان ویزیت شدند.

  دکتر مهدی مقدم راد با بیان اینکه دو دکتر متخصص و ۳ دکتر عمومی در این ویزیت رایگان حضور داشتند، تصریح کرد: ۴۵ نفر به پزشک متخصص و ۹۸ نفر به پزشک عمومی مراجعه کرده اند.

  وی خاطرنشان کرد: این ویزیت با همکاری بهداری سپاه پاسداران ناحیه صومعه سرا، هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان انجام شد.

  مدیر شبکه بهداشت و درمان صومعهسرا با بیان اینکه ده نفر امداد گر از سپاه ناحیه صومعه سرا حضور داشتند، گفت: ۱۷ نفر از هلال احمر در این برنامه حضور داشتند که تست خون، فشار خون، اموزش امداد، آموزش تنفس مصنوعی و سی پی آر را انجام می دادند.

  نشست صمیمی سپاه پاسداران ناحیه صومعه‌سرا با فرماندار

  به مناسبت گرامی داشت هفته دولت فرمانده سپاه شهرستان صومعه سرا به همراه جمعی از بسیجیان و کارکنان سپاه با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: سپاه و بسیج در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب در کنار فرماندار ودر راستای کمک به خدمت رسانی به مردم شهرستان آمادگی دارد.

  سرهنگ کیا عاشوری افزود: صومعه سرا نیاز به یک عزم ملی واقعی و مدیریت جهادی عملی دارد و مدیران و مردم باید با همبستگی خود بصورت جهادی عمل کنند تا روز به روز شاهد پیشرفت این شهرستان در تمام عرصه ها باشیم .

  وی با بیان اینکه امروزه دشمنان انقلاب اسلامی دندان تیز کرده اند تا با ایجاد تفرقه بین مردم به میهن ما خدشه وارد کنند، گفت: خوشبختانه با آگاهی به موقع و بصیرت افزایی بیش از پیش بسیجیان و پاسداران توطئه های دشمنان خنثی شده و این نهاد پاک و مقدس با تمام توان خود از نظام و ملت دفاع می کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro