از دیدار با خانواده شهدا تا ویزیت رایگان مردم

 • گیلان پیرترین استان کشور/ زاد و ولد در زوج های گیلانی کاهش یافت
 • تاریخ خبر : پنجشنبه ۶ شهریور ۹۳ - ۱۷:۳۸

  کد خبر : 24230

  از دیدار با خانواده شهدا تا ویزیت رایگان مردم

  article

  گلزار شهدای صومعه‌سرا گلباران شد در پنجمین روز از هفته دولت گلزار شهدای صومعه‌سرا با حضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده …

  گلزار شهدای صومعه‌سرا گلباران شد

  در پنجمین روز از هفته دولت گلزار شهدای صومعه‌سرا با حضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا و جمعی از مسئولان شهرستان گلباران شد.

  به گزارش واران نیوز، صبح امروز همزمان با پنجمین روز از هفته دولت گلزار شهدای آقا مهدی آقا و سید جعفر آقای صومعه سرا با حضور مسئولان این شهرستان گلباران شد.

  فرماندار صومعه‌سرا در این آیین با تجلیل از مقام شامخ شهدا بویژه شهیدان رجایی و باهنر بر ادامه راه این دو شهید در ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم تاکید کرد.

  غلام حسین رجبی گفت: دولتمردان باید ادامه دهنده راه شهدا به ویژه شهید رجایی و باهنر که راه خودشان را برای ما به یادگار گذاشته اند باشند.

  در ادامه حاضرین با قرائت فاتحه, به روح پرفتوح شهداء درود فرستادند و با آرمان های بلند حضرت امام راحل, مقام معظم رهبری و این کبوتران خونین بال تجدید میثاق کردند.

  دیدار با خانواده شهید صدیقی و رفیع پور

  در ادامه برنامه های هفته دولت در امروز، معاون فرماندار صومعه‌سرا، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان در منزل شهید عظیم صدیقی و محسن رفیع پور حضور یافتند و با خانواده شهدا دیدار و گفت و گو کردند.

  در این بازدید امام جمعه صومعه سرا گفت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون فداکاری ها و خون شهیدان است.

  صدیقی تصریح کرد: همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و دنبال رو آرمانه ای شهدا باشیم.

  ویزیت رایگان ۱۴۳ خراط محله ای

  مدیر شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا گفت: همزمان با پنجمین روز از هفته دولت ۱۴۳ نفر از اهالی روستای خراط محله بخش تولم بصورت رایگان ویزیت شدند.

  دکتر مهدی مقدم راد با بیان اینکه دو دکتر متخصص و ۳ دکتر عمومی در این ویزیت رایگان حضور داشتند، تصریح کرد: ۴۵ نفر به پزشک متخصص و ۹۸ نفر به پزشک عمومی مراجعه کرده اند.

  وی خاطرنشان کرد: این ویزیت با همکاری بهداری سپاه پاسداران ناحیه صومعه سرا، هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان انجام شد.

  مدیر شبکه بهداشت و درمان صومعهسرا با بیان اینکه ده نفر امداد گر از سپاه ناحیه صومعه سرا حضور داشتند، گفت: ۱۷ نفر از هلال احمر در این برنامه حضور داشتند که تست خون، فشار خون، اموزش امداد، آموزش تنفس مصنوعی و سی پی آر را انجام می دادند.

  نشست صمیمی سپاه پاسداران ناحیه صومعه‌سرا با فرماندار

  به مناسبت گرامی داشت هفته دولت فرمانده سپاه شهرستان صومعه سرا به همراه جمعی از بسیجیان و کارکنان سپاه با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: سپاه و بسیج در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب در کنار فرماندار ودر راستای کمک به خدمت رسانی به مردم شهرستان آمادگی دارد.

  سرهنگ کیا عاشوری افزود: صومعه سرا نیاز به یک عزم ملی واقعی و مدیریت جهادی عملی دارد و مدیران و مردم باید با همبستگی خود بصورت جهادی عمل کنند تا روز به روز شاهد پیشرفت این شهرستان در تمام عرصه ها باشیم .

  وی با بیان اینکه امروزه دشمنان انقلاب اسلامی دندان تیز کرده اند تا با ایجاد تفرقه بین مردم به میهن ما خدشه وارد کنند، گفت: خوشبختانه با آگاهی به موقع و بصیرت افزایی بیش از پیش بسیجیان و پاسداران توطئه های دشمنان خنثی شده و این نهاد پاک و مقدس با تمام توان خود از نظام و ملت دفاع می کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir