جلسه ستاد بزرگداشت 13 آبان در فرمانداری صومعه سرا برگزار شد + تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۹ آبان ۹۱ - ۱۶:۱۵

  کد خبر : 2431

  جلسه ستاد بزرگداشت ۱۳ آبان در فرمانداری صومعه سرا برگزار شد + تصاویر

  جلسه ستاد بزرگداشت ۱۳ آبان صومعه سرا با حضور فرماندار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مسئولین ادارات و نهادهای این …

  جلسه ستاد بزرگداشت ۱۳ آبان صومعه سرا با حضور فرماندار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مسئولین ادارات و نهادهای این شهرستان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان ، کریم شعبانی فرماندار صومعه سرا در جلسه ستاد بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان گفت : با شرایطی که امروز در منطقه و جهان وجود دارد برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم یوم الله ۱۳ آبان در کشور به عنوان ام القرای جهان اسلامی می تواند تاثیر عمیق و گسترده ای در سطح بین المللی داشته باشد .

  فرماندار صومعه سرا با اشاره به حضور با بصیرت و گسترده مردم این شهرستان که در تمامی صحنه ها و فراخوان ها پیشقدم بوده ، افزود : مردم بزرگ و همیشه در صحنه این شهرستان همچون سال های قبل و حتی پرشورتر از آن، با هوشمندی همیشگی و حضور گسترده و آگاهانه در راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان ضمن خلق حماسه ای شکوهمند ، برگ زرینی دیگر بر افتخارات خود می افزایند .

  کریم شعبانی با اشاره به قوت گرفتن موج بیداری اسلامی در کشورهای منطقه و برخی از کشورهای جهان و برپایی قیام ها و خیزش های خودجوش ضد استکباری ملت های آزاده متذکر شد : آئین یوم الله سیزدهم آبان امسال با انعکاس مناسب رسانه ای و ورود جدی سازمان ها و دستگاه های ذیربط در تقویت این روحیه استکبارستیزی و ضد سلطه در سطح جهانی نقش اساسی ایفا کند .

  در ادامه این جلسه حجت الاسلام منوچهر احمدی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه احیاء مناسبات ملی موجب انسجام و وحدت ملی می شود، خاطرنشان ساخت : آیین و مناسبت های ملی و انقلابی دارای ظرفیت های بسیار بالایی برای همسویی و وحدت و وفاق ملی است که دشمن از آن اتحاد وحشت دارد.

  وی در پایان برنامه های اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان را در سالروز روز ملی مبارزه با استکبار تشریح و خواستار همراهی و همکاری تشکل های مردم نهاد شد.

  گفتنی است ، این جلسه دوم آبان ۹۱ در فرمانداری شهرستان صومعه سرا تشکیل شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro