غرب به دنبال تغییر و استهاله سبک زندگی در جوامع اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۳ - ۱۴:۱۴

  کد خبر : 24352

  غرب به دنبال تغییر و استهاله سبک زندگی در جوامع اسلامی است

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه غرب به دنبال تغییر و استهاله سبک زندگی در جوامع اسلامی است، گفت: انان کوچکترین نهاد جامعه یعنی خانواده را هدف قرار می‌دهند.

  سرهنگ کیا عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه امروزه دشمن با بهره‌گیری از شبکه‌های مختلف فارسی زبان دامنه پوشش و تاثیر خود را بر زنان ایران اسلامی به صورت تخصصی‌تر عمل می‌کند، اظهار کرد: آنان بر این باورند که مهمترین گام برای انهدام و به انحراف کشاندن یک جامعه اسلامی، تبلیغ سبک زندگی غربی به عنوان سبک زندگی مدرن امروزی است.
  وی افزود: در واقع غرب به دنبال تغییر و استهاله سبک زندگی در جوامع اسلامی است و از این رو کوچکترین نهاد جامعه یعنی خانواده را هدف قرار می‌دهند.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: غرب با حیازدایی از زنان و غیرت زدایی از مردان موجبات فروپاشی فرهنگ اعتقادی جامعه را فراهم می‌نماید.
  عاشوری تصریح کرد: بنابراین ضرورت دارد تا مسئولان مربوطه با شناسایی و رصد به موقع و اطلاع رسانی درست و منطقی قشر زنان که در واقع مادران حال و آینده و مربیان انسان ساز این مرز و بوم هستند اقدام به ایجاد آگاهی و بصیرت افزایی در جامعه نمایند.
  وی خاطرنشان کرد: امیدواریم همیشه زنان غیور کشورمان در مواجهه با هجمه‌های فرهنگی سبک زندگی فاطمی را بیشه نمایند و با تاسی جستن به اسوه حیا و عفت حضرت زهرا(س) روز به روز موجبات تعالی ارزش‌های اسلامی جامعه را بیش از پیش فراهم سازند.
  انتهای‌پیام/

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro