از خصوصیات بارز زن مسلمان عفاف و حجاب است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۳ - ۱۴:۱۵

  کد خبر : 24354

  از خصوصیات بارز زن مسلمان عفاف و حجاب است

  فرمانده ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه از خصوصیات بارز زن مسلمان و پیروان حضرت زهرا(س) عفاف و حجاب آنان است، گفت: زن ان بخش از زیبایی‌های بشریت است که باید با حجاب خود از نگاه‌های نامحرمان محفوظ بماند.

  سرهنگ کیاعاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، اظهار کرد: زنان الگو و نمونه‌هایی از قهرمانان بسیار بزرگی هستند که زمام تاریخ اسلام را به همراه حرکت همیشگی و ابدی خود کشانیده‌ و مسیر آن را مشخص کرده‌اند.
  وی افزود: زنان در سنگر جهاد و قیام، عفت و تقوا، ایمان و معنویت با دشمنان اسلام به مبارزه پرداختند و در عبادت و بندگی و خانه داری و تربیت فرزندان نیز الگو و نمونه بودند.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه در هر انقلاب و نهضت الهی نقش فعال و سرنوشت ساز زنان متعهد و الهی تاثیر گذار بوده است، گفت: بهترین نمونه‌‌‌‌‌‌‌‌ها در این مقام، قهرمانان نهضت اسلام همچون حضرت زهرا(س) و زینب کبری است.
  عاشوری با اشاره به اینکه از خصوصیات بارز زن مسلمان و پیروان حضرت زهرا(س) عفاف و حجاب آنان است، تصریح کرد: پیام اکرم(ص) فرمودند: حیا ده جز دارد که نه جزء آن در زنان و یک جزء آن در مردان است.
  وی با بیان اینکه دشمن با استفاده از یاس و ناامیدی با تهدیدات و تحریم‌ها و فتنه‌های سیاسی و با بهره‌گیری از ماهواره و اینترنت حمیت و تعصب زنان و مردان ما را نشانه گرفته، خاطرنشان کرد: دشمن با لطایف الحیل سعی دارد سبک زندگی غرب را جایگزین فرهنگ و آداب و سنن اسلامی نماید.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا به سخنان مقام معظم رهبری خطاب به غرب اشاره و تاکید کرد: شما به بشریت عموما و به زن خصوصا خیانت کرده اید، با کشاندن زن و مرد به وادی ابتلائات جنسی و بر افروختن و دامن زدن به آتش زیاده روی های جنسی بی قانون و بی نظم در جامعه و با آوردن زن به شکل متبرج به وسط میدان، معلوم است که زن، آن بخش زیبایی آفرینش بشر است.
  عاشوری با بیان این مطلب افزود: زن ان بخش از زیبایی‌های بشریت است که باید با حجاب خود از نگاه‌های نامحرمان محفوظ بماند به طوری که حضرت علی(ع) می فرماید محفوظ بودن و پاکدامنی برای سلامتی زن مفیدتر است و زیبایی او را با دوام تر می کند.
  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro