حمایت از 1350 دانش‌آموز و دانشجو در صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۳ شهریور ۹۳ - ۱۶:۴۰

  کد خبر : 24369

  حمایت از ۱۳۵۰ دانش‌آموز و دانشجو در صومعه‌ سرا

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا یک هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز و ۱۵۰ دانشجو را زیر پوشش خود دارد، گفت: این نهاد این افتخار را دارد که در تمام عرصه‌ها، از جمله بحث فرهنگی و آموزشی، ایاب و ذهاب، کلاس‌های جبرانی، اشاعه فرهنگ اسلامی و سبک زندگی اسلامی و غیره فعالیت دارد.

  به گزارش واران‌نیوز، علیرضا محمدی ظهر امروز در اختتامیه کانون رهپویان ولایت این شهرستان اظهار کرد: هرسال در ایام تابستان برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان کلاس‌های متنوعی در کانون رهپویان ولایت برگزار می‌شود.
  وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا یک هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز و ۱۵۰ دانشجو را زیر پوشش خود دارد، افزود: این نهاد این افتخار را دارد که در تمام عرصه‌ها، از جمله بحث فرهنگی و آموزشی، ایاب و ذهاب، کلاس‌های جبرانی، اشاعه فرهنگ اسلامی و سبک زندگی اسلامی و غیره فعالیت دارد.
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: این نهاد برای نوعروسان و دختران دم بخت کلاس‌های آموزشی تحکیم خانواده را با مشاوران مجرب به صورت انفرادی و گروهی برگزار می‌کند.


  محمدی با اشاره به اینکه آمار طلاق در جامعه زیاد است، تصریح کرد: با کلاس‌های آموزشی و شناخت آسیب‌های اجتماعی که برای نوعروسان و دامادان گذاشته می‌شود، طی سه سال گذشته تا کنون از بین دو هزار و ۵۰۰ نوعروس فقط سه ازدواج منجر به طلاق شد که نشان از نتایج ارزشمند کلاس‌های آموزشی این نهاد دارد.
  وی با بیان اینکه ۱۵۰ نفر برای کانون رهپویان ولایت شرکت داشته‌اند، خاطرنشان کرد: ۱۱۰ نفر از دانش‌آموزان دیگر برای ثبت‌نام در کلاس‌های دیگری که این کانون دارا نبود به نهادهای دیگر رفتند و با معرفی کمیته امداد ثبت نام کردند.
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌ سرا تاکید کرد: آموزش قرآن که یکی از مهمترین کارهای این نهاد است در کانون و در طول سال روزهای پنج‌شنبه برگزار می‍‌شود که مربیان قرآنی همان دانش‌آموزان سنوات گذشته هستند که در کلاس‌های قرآن شرکت داشتند.
  در ادامه از مدیران، مربیان و دانش‌آموزان نمونه کانون رهپویان ولایت با لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

  به گزارش واران نیوز، همزمان با اختتامیه کانون فرهنگی رهپویان ولایت کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان نمایشگاه صنایع دستی توسط مددجویان این نهاد در کانون شهید بهشتی برپا شد.

  در این نمایشگاه صنایع دستی همچون عروسک بافی، کوپلن دوزی، لباس بافتنی، گل سر، لیف و غیره مورد نمایش و عرضه قرار گرفت.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro