افتتاح دبیرستان دخترانه علامه جعفری در شهرستان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۷ شهریور ۹۳ - ۴:۲۴

  کد خبر : 24410

  افتتاح دبیرستان دخترانه علامه جعفری در شهرستان صومعه سرا

  به گزارش خبرنگار ما دبیرستان دخترانه غیر انتفاعی علامه جعفری با حضور مسئولین شهرستان صومعه سرا افتتاح شد. مدیر آموزش …

  به گزارش خبرنگار ما دبیرستان دخترانه غیر انتفاعی علامه جعفری با حضور مسئولین شهرستان صومعه سرا افتتاح شد.

  مدیر آموزش و پرورش صومعه سرا در مراسم افتتاح این مدرسه اظهارداشت : ،مدارس غیر انتفاعی به این  دلیل ساخته می شود ،که   به سلیقه خانواده ها احترام می گذارد .مجید آلیانی بااشاره به اینکه در  مدارس غیر انتفاعی ، به خوبی دانش آموز محوری و اولیا محوری صورت می گیرد افزود :امروزآموزش و پرورش باید به سمتی حرکت کنند که، سلیقه ها را دریابد و مطابق سلایق افراد تصمیم بگیرد و این که چگونه تصمیم بگیرید ، به نیاز جامعه برمی گردد.

  وی با توصیه به اینکه مبادا به جای پرداختن به مسائل آموزشی ،اولویت در کسب در آمد ومسائل مالی قرار گیرد و به دنبال در آمد زایی باشیم اظهار داشت : مسائل آموزشی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و هدف این گونه مدارس نیز باید افزایش کیفیت آموزشی باشد.وی افزود: شاید در ابتدای کار از استقبال خوبی برخوردار نباشید ،اما نباید ناامید شوید، تا این که اولیا و دانش آموزان با این مدرسه آشنا بشوند و استقبال کنند،وی افزود :انتظاری که از این مدارس میرود این است که کیفیت آموزشی آن افزایش یابد و راندمان کار به خوبی رشد پیدا کنند.

  مدیر آموزش و پرورش صومعه سرا افزود: آموزش و پرورش باید به سمتی برود که بخش خصوصی در آن ورود پیدا کند و این چنین مدارس را بسازد و این گونه مدارس نیز با شروع به کار خود می توانند ،سلیقه افراد را مورد توجه قرار داده و مطابق سلیقه افراد عمل نماید. وی ارتقا کیفی مدیریت آموزشگاهی و جذب مشارکت های مردمی رایکی از برنامه محوری در حوزه های مختلف آموزشی دانست و اظهار داشت :  این مورد از موارد کلیدی در برنامه اجرای آموزش و پرورش می باشد و در هیچ جای دنیا به تنهایی آموزش و پرورش قادر به خدمات آموزشی و پرورشی نمی باشد .

  موسس دبیرستان دخترانه علامه جعفری ضمن تقدیر و تشکر از حضور و حمایت های مسولان گفت : رسالت آموزش پرورش را ارتقا کیفی و کمی سلامت و تامین نیروی انسانی کارآمد می دانم . مریم اعلایی افزود : مدارس از آن جهت که در شکل گیری زندگی اجتماعی تاثیر گذارند بسیار حائز اهمیت هستند.وی اظهار داشت: ما به فکر تعلیم و پرورش کسانی هستیم که قرا است سکان دار آینده ایران اسلامی باشند و از این رو وظیفه سنگینی را برعهده داریم . وی افزود : از این رو اکثر مدرسان ما دارای مدرک کارشناسی ارشد و از نیروهای با انگیزه ، هستند .

  اعلایی با اشاره به اینکه برنامه های بسیار خوب و کار آمد برای ارتقاء سطح یادگیری و علاقه مندی دانش آموزان داریم اظهار داشت : در این غیر انتفاعی دخترانه پایه های اول تا چهارم دبیرستان در رشته های ریاضی ، تجربی ، و انسانی   مشغول به تحصیل خواهند شد . موسس دبیرستان دخترانه علامه جعفری علت نامگذاری این غیر انتفاعی را شناخت بیشتر دانش آموزان با شخصیت علامه جعفری که ابن سینای زمان بود دانست و اظهار داشت : از مدیریت محترم آموزش و پرورش صومعه سرا ، کارشناس غیر انتفاعی ،و همچنین از خانواده ام که در تامین هزینه های جاری مدرسه از من حمایت کردند و از همه همکاران خوبم در آموزشگاه اندیشه پویان تقدیر و تشکر می نمایم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro