تفاوت زمین تا آسمانِ دو فعال رسانه‌ای در گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۷ شهریور ۹۳ - ۱۴:۳۲

  کد خبر : 24419

  تفاوت زمین تا آسمانِ دو فعال رسانه‌ای در گیلان

  مدیر مسئول سایت خبری دیار میرزا مدیرکل و مدیر مسئول سایت خبری ۸دی نیوز بازداشت می‌شود!!! به گزارش واران نیوز …

  مدیر مسئول سایت خبری دیار میرزا مدیرکل و مدیر مسئول سایت خبری ۸دی نیوز بازداشت می‌شود!!!

  به گزارش واران نیوز به نقل از ماسال نیوز ،طبق اخبار منتشر شده در رسانه ها یکی از این دو نفر قرار است مدیرکل کتابخانه های گیلان شود و دیگری هم با شکایت یک نماینده مجلس راهی زندان خواهد شد.

   

  “خبر آزاد” به نقل از یک سایت اصلاح طلب نوشت:

  شنیده شده است امیر محمدپورگیلانی جهت مدیریت اداره کل امور کتابخانه های گیلان معرفی شده است .

  محمد پور مدیر سایت اصولگرای دیار میرزا و کارمند حراست گمرک انزلی، خواهرزاده مهندس جعفرزاده نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی است و روز چهارشنبه برای تصدی امورکتابخانه های گیلان، در تهران مصاحبه شده است.

  در صورت انجام این انتصاب، باید گفت جنبش پست گرفتن خواهرزاده ها در گیلان همچنان ادامه دارد(+).

  پایگاه خبری تحلیلی “آستان خبر” نوشت:

  یکی از نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی طی اقدامی تأمل‌برانگیز از مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی ۸ دی نیوز استان گیلان شکایت کرد.

  این نماینده مجلس که اخیراً در مصاحبه‌اش با خبرگزاری ایسنا انتقادی به سیستم قوه قضائیه در خصوص بررسی پرونده مهدی هاشمی کرده بود، به علت انتشار یادداشتی با عنوان “نماینده ای که تا دیروز منتقد وکیل الدوله‌ها بود امروز شده وکیل خانواده هاشمی!!!” از این وب‌سایت ارزشی و انقلابی شکایت و مجتبی امین مدیرمسئول ۲۲ ساله آنرا به دادگاه کشاند.

  این نماینده که در روز استیضاح فرجی دانا دفاع عجیبی از وی در مجلس نمود و باعث تشکر ویژه اصلاح‌طلبان از خود شد، همچنین شکایت دیگری را از این رسانه ترتیب داده است که این بارعلت آن انتشار خبری درخصوص مباحث دانشگاه گیلان می‌باشد.

  طبق اخبار به گوش رسیده از اولین روز دادگاه، مدیرمسئول ۸دی‌نیوز در آستانه بازداشت قرار داشت که سرانجام بررسی پرونده چند روز عقب افتاد.

  حال باید تأمل کرد که چه دلیل و ضرورتی وجود دارد یک نماینده مجلس با آن همه مشغله عظیم کاری و البته حساس در تلاش برای شکایت از رسانه‌های ارزشی و جوانان حزب‌اللهی شهر خود و به زندان انداختن آن‌ها می‌باشد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro