یادواره شهدای زنان ایثارگر در حوزه بسیج خواهران تولمات برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۳ - ۱۹:۳۵

  کد خبر : 24444

  یادواره شهدای زنان ایثارگر در حوزه بسیج خواهران تولمات برگزار شد

  واران‌نیوز: یادواره شهدای زنان ایثارگر خاصه شهیده فوزیه شیردل(شهیده شاخص بسیج خواهران در سال ۹۳) در حسینیه حوزه بسیج خواهران تولمات برگزار شد

  به گزارش واران نیوز، یادواره شهدای زنان ایثارگر خاصه شهیده فوزیه شیردل(شهیده شاخص بسیج خواهران در سال ۹۳) در حسینیه حوزه بسیج خواهران حضرت زینب(س) تولمات برگزار شد.

  در این یادواره حجت الاسلام رفیع‌پور در سخنانی به جایگاه و نقش ارزنده زنان در میادین و پشت صحنه جبهه‌های حق علیه باطل پرداخت.

  وی افزود:شهیده فوزیه شیردل با شناخت و بصیرت مسیر حق و حقیقت را انتخاب و برای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب خون پاکش را فدا کرد.

  این روحانی مستقر گفت: برگزاری یادواره شهدا در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت از عمق و اثرگذاری بالایی برخوردار است که بر همین اساس برگزاری این یادواره می‌تواند اشاعه‌گر این فرهنگ میان مردم به‌ ویژه نسل جوان باشد.

  رفیع پور تصریح کرد:زنان ایثارگر ما در دوران هشت سال دفاع مقدس دوشادوش مردان در خط مقدم و کمک‌های پشتیبانی و امداد و نجات انجام ماموریت می‌کردند که باید از فداکاری و ایثارگری آن‌ها تجلیل شود.

  وی خاطرنشان کرد: هر مردی با هر درجه از عظمت و بزرگی هم که باشد ، تربیت شده در دامان یک مادر فداکار است و در پشت صحنه مقاومت و جهاد هر مردی ، همسری فداکار نقش آفرینی کرده است .
  در ادامه سینا پورمحسن در وصف شهدا به مداحی پرداخت و زنان حاضر در مراسم به عزاداری و سینه زنی پرداختند.
  به گزارش واران نیوز، در پایان از مادران شهدای حاضر در مراسم با لوح تقدیر تجلیل و قدر دانی بعمل آمد .

  ۲ ديدگاه

  1. علی جون گفت:

   از سایتتون بابت گزارش تصویری جامع و کامل قدر دانی میشه هیچ سایتی مثل سایت شما در خصوص گزارشات تصویری جامع کار نمیکنن.تشکر از مدیر مسئول سایت

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro