آغاز طرح "مهر تحصیلی" در صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۳ - ۱۹:۳۷

  کد خبر : 24473

  آغاز طرح “مهر تحصیلی” در صومعه‌ سرا

  واران‌نیوز:رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا از آغاز طرح “مهرتحصیلی” در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح به مناسبت آغاز بازگشایی مدارس است.

  عزیز خادم شریف در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با اشاره به اجرای طرح “مهرتحصیلی”، اظهار کرد: این طرح با نیات واقفان خیراندیش و به منظور حمایت از دانش‌آموزان بی بضاعت برگزار می‌شود.
  وی افزود: ترویج فرهنگ کمک به نیازمندان و به ویژه کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و همچنین اجرای رویه‌ای واحد در اجرای نیات خیرین در کمک به دانش‌آموزان نیازمند از اهداف اجرای این طرح است.
  رئیس اوقاف و امورخیریه صومعه‌سرا گفت: از دیگر اهداف این طرح شناسیایی افراد مستحق مطابق نیت واقفین و بهره مندی آنها از اجرای نیت، ترویج فرهنگ کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان مستمنداست.
  خادم‌شریف تصریح کرد: با اجرای این طرح، ملزومات مورد نیاز دانش آموزان نیازمند شامل لباس، کفش و لوازم‌التحریر آنان برای مدت یک سال تحصیلی تامین می شود.
  وی خاطرنشان کرد: این طرح از محل اعتبار سه موقوفه حاج صالح نویدی در کسما، سید ابراهیم گوراب و گل زاده سه ساری برای کمک به دانش‌آموزان بی بضاعت اجرا می‌شود.
  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا تاکید کرد: دانش‌آموزان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی، مناطق محروم و روستایی، ایتام، دانش‌آموزان مستمند شرکت‌کننده در برنامه‌های قرآنی از جمله گروه‌های در اولویت دریافت تسهیلات هستند.
  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro