ثبت 92 درصد ثبت‌نام‌های سال تحصیلی جدید در صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۰ شهریور ۹۳ - ۲:۵۳

  کد خبر : 24584

  ثبت ۹۲ درصد ثبت‌نام‌های سال تحصیلی جدید در صومعه‌ سرا

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا از ثبت ۹۲ درصد ثبت‌نام‌های سال تحصیلی جدید در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از فارس: مجید آلیانی عصر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان به ارائه آمار ثبت نامی‌های سال تحصیلی جدید پرداخت.

  وی اظهار کرد: آموزش و پرورش صومعه‌سرا با داشتن ۲۱۴ کد مدرسه تا به امروز توانسته است ۹۲ درصد ثبت‌نامی را در سامانه «سناد» به ثبت برساند.

  این مسئول با بیان اینکه انتظار می‌رود تعداد ثبت‌نام نهایی به حدود ۱۶ هزار نفر برسد، تصریح کرد:  آموزش و پرورش صومعه‌سرا با ۴۰ مدرسه هوشمند مقام نخست را در استان دارد که این امر موجب آشنایی دانش‌آموزان با علوم روز شده است.

  وی هوشمندسازی مدارس را در رشد متوازن ابعاد مختلف تعلیم و تربیت تاثیرگذار دانست و یادآور شد: امسال مدارسی در صومعه‌سرا به بهره‌برداری رسیده است.

  آلیانی افتتاح مجتمع آموزشی ریحانه النبی اباتر را یکی از زیباترین مجتمع‌های آموزشی در گیلان نامید و یادآور شد: دبیرستان نرجس نیز در اول مهر ماه امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

  وی این مجتمع اموزشی را دارای سالن کنفرانس و سالن ورزشی عنوان کرد و گفت: مجتمع آموزشی کوثر دخترانه شاهد در کسما نیز با ۸۰ درصد پیشرفت در ۲۲ بهمن ماه امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

  فرماندار صومعه‌سرا نیز در نشست مذکور با بیان اینکه این شهرستان از موقعیت مثبتی به لحاظ آموزشی در استان برخوردار است، اظهار کرد: این امر به خاطر همت بلند تمام مسئولان به ویژه رئیس اداره آموزش و پرورش و فرهنگیان خوب شهرستان بوده است.

  غلامحسین رجبی افزود: شهرستان صومعه‌سرا به لحاظ انفورماتیک و هوشمندسازی مدارس نیز جزو برترین‌ها بوده و به بهترین نحو عمل کرده است.

  وی با اشاره به اینکه نگاه مسئولان باید یک نگاه خدمتی باشد، خاطرنشان کرد: دولت نباید سود ببرد بلکه باید خدمات‌دهی کند مانند آموزش و پرورش که با هوشمندسازی مدارس به دانش‌آموزان خدمات‌رسانی می‌کند.

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro