یک هزار و 300 کیلوگرم آرد خارج از شبکه توزیع، در صومعه سرا کشف و ضبط شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۰ شهریور ۹۳ - ۳:۱۳

  کد خبر : 24588

  یک هزار و ۳۰۰ کیلوگرم آرد خارج از شبکه توزیع، در صومعه سرا کشف و ضبط شد

  رییس اداره صنعت، معدن و تجارت صومعه سرا از کشف و ضبط یک هزار و ۳۰۰ کیلوگرم آرد خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از ایرنا: ‘محمود خوشدل’ عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما بیان کرد: این میزان آرد خبازی به تعداد ۲۷ کیسه بوده که از سودجویان کشف و ضبط شده است.

  وی همچنین از ارسال ۲۵ فقره پرونده تخلف نانوایان صومعه سرا به تعزیرات حکومتی خبر داد.

  وی ادامه داد: برخورد با متخلفان و افراد و اصناف سودجو در دستور کار است و برای دفاع از حقوق شهروندان، همه ظرفیت خود را به کار می گیریم.

  خوشدل افزود: پرونده های ارسالی به تعزیرات مربوط به کم فروشی ، گران فروشی ، درج نکردن قیمت و تعطیلی خود سرانه نانوایی در شهرستان صومعه سرا بوده است.

  وی با اشاره به اینکه تامین آرد از طریق جهاد کشاورزی و اداره تعاون روستایی صورت می گیرد، گفت: با تلاش انجام شده تعداد ۲۵ پرونده تخلف به ارزش ۵۵ میلیون ریال برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است.

  خوشدل صومعه سرا را از قطب های تولید برنج دانست و افزود : در راستای حمایت از کشاورزان، طرح نظارت بر شالیکوبی ها با همکاری و مشارکت جهاد کشاورزی در دست اجراست و بازرسی های مستمر صورت می گیرد.

  وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه توزیع و جابه جایی مشکوک در ساعات غیر معمول آرد خبازی توسط واحدهای اقتصادی غیر مرتبط و هرگونه تخلف در شالیکوبی ها مراتب را سریعاً با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری به اطلاع بازرسان این اداره برسانند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro