حضور 70 دانش‌اموز در طرح هجرت 3 صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۳ شهریور ۹۳ - ۱۷:۴۸

  کد خبر : 24645

  حضور ۷۰ دانش‌اموز در طرح هجرت ۳ صومعه‌سرا

  واران نیوز:مدیر بسیج سازندگی صومعه‌سرا از حضور ۷۰ دانش‌آموز بسیجی این شهرستان در طرح هجرت ۳ خبر داد.

   

  بهزاد روانپاک در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با اشاره به همکاری آموزش و پرورش با بسیج سازندگی در طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش‌اموزان، اظهار کرد: ۸ مدرسه محروم تولمات به وسیله دانش‌اموزان رنگ‌امیزی شد.
  مدیر بسیج سازندگی صومعه سرا افزود: ۷۰ دانش‌اموز بسیجی صومعه‌سرایی در طرح هجرت ۳ شرکت کردند.  روانپاک با بیان اینکه طرح هجرت از محاسن بسیاری از جمله پر کردن اوقات فراعت دانش‌اموزان برخوردار است، گفت: در این طرح دانش‌اموزان با کارهای دستی آشنا می‌شوند و هنری می‌اموزند.
  وی تصریح کرد: در خلال طرح هجرت ۳ و رنگ آمیزی مدارس، کلاس‌های صالحین، اخلاقی، دینی، معرفتی، ورزشی، پرورشی و نماز جماعت … برگزار می‌شد.

  مدیر بسیج سازندگی صومعه سرا خاطرنشان کرد: مسئولان این شهرستان از طرح هجرت ۳ دان‌آموزان بازدید کردند و آنها را مورد تشویق خود قرار دادند.

  روانپاک به اردوهای جهادی اشاره کرد و افزود: اردوهای جهادی محلات تقسیم بندی و زمان بندی شده که در هر فصل این اردوها را به کارگیری می کنند.
  وی گفت: در فصل تابستان اردوهای جهادی در بحث مسکن محروم در مناطق تولمات و مرکزی صومعه سرا بوده که با دو اردوی جهادی ۲۸ نفره انجام گرفته است.

  مدیر بسیج سازندگی صومعه سرا تصریح کرد: در اردوهای جهادی مانند اردوی طرح هجرت، کلاس های متنوعی از جمله طرح صالحین برگزار شده است.
  ۹
  روانپاک خاطرنشان کرد: توسعه و گسترش فرهنگ کار وتلاش یکی از وظایف اردوهای جهادی وبسیج سازندگی است وجوانان را از یک مصرف کننده صرف به یک تولید کننده تبدیل وآنها را جامعه پذیر می‌نماید .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro