شب خاطره دفاع مقدس در صومعه‌سرا برگزار می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۳ شهریور ۹۳ - ۱۷:۳۰

  کد خبر : 24662

  شب خاطره دفاع مقدس در صومعه‌سرا برگزار می‌شود

  واران نیوز: جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه باید ایثارگری‌های شهدا را همیشه زنده نگه داریم و الگوی کار خود قرار دهیم، گفت: مراسم شب خاطره دفاع مقدس در این شهرستان برگزار می‌شود.

  به گزارش واران‌نیوز، سیدجلیل قاسمی ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگی در دفتر امام جمعه این شهرستان اظهار کرد: هفته دفاع مقدس فرصتی است که رشادت‌ها، شهادت‌ها و ایثارگری‌هارا به ذهن بیاوریم.
  وی افزود: باید ایثارگری‌های شهدا را همیشه زنده نگه داریم و الگوی کار خود قرار دهیم تا بتوانیم آینده کشورمان را بسازیم.
  جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌ سرا با بیان اینکه باید همه تلاش کنیم فرهنگ ایثار و شهادت را در این سرزمین برای همیشه زنده نگه داریم، گفت: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس از خودگذشتگی‌های بسیاری از خود نشان دادند و امروز نوبت ما است تا با خدمت رسانی به آنان و تقدیر از زحمات و تلاش‌های آنان یاد و خاطره این عزیزان را برای همیشه زنده نگه داریم.
  قاسمی با بیان اینکه برنامه‌های متنوع عمومی در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود، تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدا، راهپیمایی عمومی از میدان بسیج تا میدان ولی‌عصر با اهدای جوایز، برگزاری بزرگداشت شهدا در دانشگاه‌ها و ادارات از جمله برنامه‌های این هفته است.
  وی خاطرنشان کرد: برگزاری یادمان شهدا در روستاها و شهرها توسط پایگاه و حوزه‌های مقاومت بسیج، برگزاری مسابقات فرهنگی، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران با حضور مسئولان شهری از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان است.
  جانشین سپاه ناحیه صومعه‌سرا تاکید کرد: گلباران مزار شهدا در روز اول هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان و تمامی روستاها و دهستان‌ها، برگزاری نمایشگاه‌های دفاع مقدس، برگزاری مراسمات شب خاطره از دیگر برنامه‌های این هفته است.
  قاسمی اظهار کرد: انجمن راویان فتح را در مجموعه سپاه ناحیه صومعه‌سرا تشکیل داده‌اند که این افراد توانایی روایت هشت سال دفاع مقدس را دارند و با حضور در کلاس‌های درس برای دانش‌اموزان از خاطرات جنگ و رشادت‌های شهدا روایت می‌کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro