نامه سرگشاده دانشجویان بسیجی دانشگاه های گیلان به صدا و سیمای گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۲ آبان ۹۱ - ۱:۳۰

  کد خبر : 2469

  نامه سرگشاده دانشجویان بسیجی دانشگاه های گیلان به صدا و سیمای گیلان

  به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از رشت، جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های گیلان با صدور نامه ای سرگشاده به …

  به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از رشت، جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های گیلان با صدور نامه ای سرگشاده به دعوت صدا و سیمای گیلان از استاندار سابق گیلان واکنش نشان دادند. در این نامه با اشاره به فرمایشات حضرت امام(ره) آمده است: واقع آن است که آن قدر که پا برهنه ها به رادیو تلویزیون حق دارند ما نداریم.

  آری گویا گوشهای سنگین مسئولین صدا و سیمای استان که داعیه ی ولایت مداری دارند این کلام امام امت را نشنیده بودند که استاندار اسبق تکنوکرات رد صلاحیت شده توسط شورای نگهبان را به عنوان الگو به جوانان این استان معرفی کردند و تریبون پر بیننده ترین برنامه های خود را در اختیار این عنصر معلوم الحال قرار دارند .

  جامعه دانشجویی شفاف شمار باز خواست می کند که بگویید چه کسانی پشت این فرصت سازی برای مردودین سیاسی استانند؟ آیا نمی دانید امام رسالت شما را تربیت جوانان و مردم دانست؟ از رد صلاحیت شده ای شورای نگهبان می خواهید برای مردم الگو بسازید؟ مگر امام نفرمود:« تضعیف و توهین به فقهای شورای نگهبان امری خطرناک برای کشور و اسلام است اگر این توهین و تضعیف شورای نگهبان نام نمی نهید چه نام می گذارید؟ حرفهای امام را در کجای منش و مرامتان قرار دادید؟ استانداری که استان در زمان مدیریتش محور بزرگترین فساد مالی تاریخ کشور شد الگوی چه کسی می تواند باشد؟ این است حق پابرهنه ها از صدا و سیما؟ اگر راست می گویید تریبون خود را نزد آنهایی ببرید که در این عرصه اقتصاد مقاومتی به خاطر پولهایی که امثال صاحبان شرکت داماش از کشور خارج کردند زیر پای سرمایه دارها و سرمایه دار پرست ها، له شدند هنوز برای جامعه دانشگاهی گیلان سوال این است که چرا محوریت این فساد بزرگ گیلان بوده است که صدا و سیمای گیلان در سانسور و خفه کردن صدای اعتراض جنبش های عدالتخواه دانشجویی از جمله بسیج دانشجویی سابقه دیرینه ای دارد؛و خط مشی خود را در ترویج نظام سرمایه داری و تجمل پرستی ( در عمل هرچند نه در کلام) قرار داده است و بی اعتنا به این اعتراضات و هشدارهای رهبری به کار خود ادامه می دهد. باید هوشیار بود، نباید این چنین صدا و سیمایی به زیر پوست شهرهای گیلان برود تا حرف پابرهنه ها، این پیشقراولان عرصه جنگ اقتصادی که اینچنین مردانه فشار حاصل از یکبار تحریم ها و صدباربی تدبیری ها ی مسئولین را تحمل می کنند بشنوند که اگر می شنیدند می دانستند این مقاومت نه برای مسئولین است که علی الخصوص در استان و جریان تغییر استاندار بر سر نزاع قدرت در توهین کردن به هم، کوتاهی نکردند و نه به خاطر کسانی است که در کشور انرژی خود را به جای مقابله با تحریمها بر سر دعواهای جناحی می گذارند، اینها همه به خاطر رهبری است که مردم باور دارند جز عزت ایران را نمی خواهد و بصیرانه مراقب است تا راه گم نشود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro