افتتاح پایگاه‌مقاومت بسیج اداره تعاون در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۸ شهریور ۹۳ - ۴:۰۶

  کد خبر : 24716

  افتتاح پایگاه‌مقاومت بسیج اداره تعاون در صومعه‌سرا

  واران نیوز:رئیس تعاون،کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا از افتتاح پایگاه‌مقاومت بسیج کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هفته دفاع مقدس این شهرستان خبر داد.

  حسین بالو در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: مردم باید ثمره رشادت‌های شهیدان و ایثارگران و دستاوردهای انقلاب اسلامی را در ادارات ببینند.
  وی با اشاره به اینکه باید عملکردها و رفتارهای ایثارگران و رزمندگان در ایام دفاع مقدس الگو باشد، افزود: همدلی و یکدست بودن در جبهه‌ها از ویژگی‌های بارز بود و نباید اجازه داد منیت و تک‌روی و یا منفعت‌خواهی به این آرمان‌ها صدمه بزند.
  رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا با بیان اینکه امنیت امروز ایران اسلامی مرهون فداکاری‌ها و شهادت طلبی‌های ایثارگران دفاع مقدس است، گفت: امروز با افتتاح پایگاه‌های مقاومت بسیج در کارخانجات و محیط‌های کارگری شاهد ترویج و ارتقاء تفکر بسیجی در عرصه های کار وتلاش خواهیم بود.
  بالو تصریح کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس پایگاه مقاومت بسیج در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان برای تعاونگران، کارگران واحدهای تولیدی و کارمندان این نهاد افتتاح می‌شود.
  وی خاطرنشان کرد: با افتتاح این پایگاه، افراد در سطح روستاها وشهر حضور پیدا می‌کنند و به مردم آموزش ترویجی تعاون می‌دهند.
  رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی صومعه‌سرا هدف از تشکیل پایگاه بسیج در ادارات را ایجاد آرامش و امنیت برای خدمت بهتر به مردم دانست و تاکید کرد: بسیجی باید در مقابل همه ناملایمات صبور باشد و با علم خود در مقابل زیادی خواهی‌ها مبارزه کند و حامی محرومین باشد و دفاع از آرمان‌های دینی باعث عزت و شکوه مردم دین‌دار می گردد.
  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro