توزیع 50 دست مانتو رایگان بین دانش‌اموزان بی‌بضاعت تولمات

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۸ شهریور ۹۳ - ۴:۰۶

  کد خبر : 24719

  توزیع ۵۰ دست مانتو رایگان بین دانش‌اموزان بی‌بضاعت تولمات

  واران نیوز:مدیر جمعیت هلال احمر صومعه‌‌سرا گفت: ۵۰ دست مانتو رایگان با حضور مدیر هلال احمر گیلان بین دانش‌اموزان بی بضاعت تولمات توزیع شد.

  رضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه ۳۰۰ مانتو توسط یک خیر برای دانش‌اموزان بی‌بضاعت تهیه شده است،، اظهار کرد: با حضور مدیریت هلال احمر استان گیلان ۵۰ دست ان بین دانش‌اموزان تولمات توزیع شد.
  وی افزود: فقر اصلی ترین مشکل خانواده های محروم و بی بضاعت است اما فقر نمودهای بسیاری دارد که می توان به عنوان نمونه از فقر اقتصادی، فقر فرهنگی و فقر تحصیلی نام برد.
  مدیر جمعیت هلال احمر صومعه‌سرا گفت: در رسیدگی به یک خانواده محروم نخستین گام بررسی وضعیت معیشتی و نیازهای غذایی آن خانواده است.
  برگزاری جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی
  سلیمی تصریح کرد: اساس کار جمعیت هلال‌احمر نوع دوستی، برقراری صلح، صفا و صمیمیت است و هرگاه که حادثه‌ای به وقوع می‌پیوندد تنها نجات جان انسان‌ها مطرح است.
  وی با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره ملی نقاشی”صلح و دوستی” خاطرنشان کرد: این جشنواره زمانی برگزار می‌شود که صلح در بسیاری از مناطق خاورمیانه رخت بر بسته است.
  مدیر جمعیت هلال احمر صومعه‌سرا با بیان اینکه کودکان ۵ تا ۱۲ سال می‌توانند آثار خود را تا پایان مهرماه سال جاری به ادرس پستی سازمان جوانان هلال احمر ارسال نمایند، تاکید کرد: با برگزاری این جشنواره بنا داریم تا ندای صلح خواهی و انسان دوستی کودکان ایرانی را به گوش جهانیان برسانیم و همبستگی آنان را با کودکان جهان اعلام کنیم.
  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro