گلزار شهدای شهرک اباتر افتتاح شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳ مهر ۹۳ - ۱۸:۱۷

  کد خبر : 24790

  گلزار شهدای شهرک اباتر افتتاح شد

  واران نیوز: به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور رئیس بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان و خانواده معظم شهدا، ایثارگران و مسئولان صبح امروز گلزار شهدای شهرک اباتر صومعه‌سرا افتتاح شد.

  به گزارش واران نیوز، رئیس بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در حاشیه افتتاح گلزار شهدای اباتر این شهرستان اظهار کرد: برای ساماندهی مزار ۱۱ شهید شهرک اباتر ۱۷۱ میلیون تومان از اعتبارات تملک و دارایی، بنیاد شهید و قرارگاه قرب کوثر هزینه شده است.


  وی با بیان اینکه ۳۷ مزار خانواده شهید در این گلزار ساماندهی شده است، افزود: از سال ۹۱ ساخت گلزار شهدا را آغاز کردند و امسال به تمام رساندند.
  رئیس بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه زیربنای گلزار شهدا ۲۱۴ متر مربع است، گفت: نوع سازه به کار رفته در ساخت گلزار اسکلت بتنی و نمای آن سنگ و آجر است.
  صفوی تصریح کرد: برای اینکه نسل جدید با ایثار و فداکاری رزمندگان و شهدا بیشتر آشنا شوند، باید فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان نهادینه شود.


  وی خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال گرفتن فرهنگ ایثار و شهادت از نسل جوان هستند که باید با بصیرت‌افزایی و حفظ هوشیاری نگذاریم به اهداف شوم خود برسند.


  رئیس بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان فعالیت بسیج سازندگی در راستای ساماندهی گلزار شهدا را یک کار فرهنگی و مهم خواند و تاکید کرد: هر چند بسیجیان در بسیج سازندگی فعالیت‌های بزرگی داشتند اما در مقابل جهاد، ایثار و شهادت شهدای هشت سال دفاع مقدس کار بزرگی نیست.
  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro