مزار شهدای صومعه‌سرا عطرافشانی شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳ مهر ۹۳ - ۱۸:۲۵

  کد خبر : 24813

  مزار شهدای صومعه‌سرا عطرافشانی شد

  واران نیوز: با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و خانواده معظم شهدا، مزار شهدای صومعه‌سرا عطرافشانی و گلباران شد.

  به گزارش واران‌نیوز، مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدای این شهرستان با حضور جمعی از مسئولین و خانواده معظم شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.


  امام جمعه صومعه‌سرا در حاشیه عطرافشانی مزار شهدا اظهار کرد: امروز جامعه کنونی ما مدیون قطره قطره خون شهدای عزیز است و ما باید این جامعه را از دست دشمنان اسلام حفظ کنیم.


  حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی افزود: گرامیداشت هفته دفاع مقدس با یاد و خاطرات شهدای انقلاب اسلامی عظمت این هفته را می‌رساند.
  وی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس بهترین دوران برای ملت ایران بوده است، گفت: این مردم با همدلی و اتحاد در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و اجازه ندادند یک وجب از خاک میهن اسلامی به تصرف دشمن درآید.


  امام جمعه صومعه‌سرا تصریح کرد: شهدا بهترین مربیان و آموزگاران هستند و درس خودسازی، خودشناسی، ایثار و مقاومت را به ما آموختند.
  در ادامه رئیس بنیاد شهید صومعه‌سرا ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: شهدا با حرکت در مسیر الهی راه خود را پیدا کردند و به سمت معبود خود پر گشودند.
  محسن خلوص دهقانپور تاکید کرد: ما باید به تاسی از شهدا راه آنان را ادامه دهیم و همه کارهای ما برای جلب رضای خدا باشد.


  وی اظهار کرد: شهیدان نمرده‌اند بلکه حیاتی گرفته‌اند که مستقیما از خداوند ارتزاق می‌کنند و در حقیقت آنها زنده‌اند و ما از آن زندگی دوریم.


  به گزارش واران‌نیوز، حاضران با قرائت فاتحه، غبارروبی و گلباران مزار شهدا یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.


  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro