شهدا سرمایه‌های کشور اسلامی ایران هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳ مهر ۹۳ - ۲۰:۵۸

  کد خبر : 24846

  شهدا سرمایه‌های کشور اسلامی ایران هستند

  واران نیوز: مسئول نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی صومعه‌سرا با بیان اینکه شهدا سرمایه‌های کشور ما هستند، گفت: باید از این سرمایه به خوبی استفاده کرد و گذشته سنگرسازان بی‌سنگر و اخلاص و فعالیت آنها را مرور کنیم.

  به گزارش واران نیوز، حجت الاسلام سیدمهدی حسینی عصر امروز در بزرگداشت هفته دفاع مقدس در نمازخانه جهادکشاورزی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: جهادگران در هشت سال دفاع مقدس نقش‌های مهمی در جنگ ایفا کردند.


  وی افزود: نیروهای مخلص جهاد چه در عرصه خدمت رسانی و عمران و آبادانی و چه در طول هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی کارنامه درخشانی را از خود به یادگار گذاشتند و شهدای بزرگی را تقدیم نظام اسلامی کردند.


  نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی صومعه‌سرا گفت: آنچه سبب شد تا جهاد سازندگی در میان مردم همواره به نیکی یاد شود و خاطرات درخشانی را در اذهان به جای بگذارد، تکیه بر توان مردم کشور بود.


  حسینی تصریح کرد: جهادگران آگاهانه می‌دانستند که در برابر تیر مستقیم دشمن هستند، اما در نهایت ایثار و از خودگذشتگی به میدان می‌رفتند.
  وی با بیان اینکه شهدا سرمایه‌های کشور ما هستند، خاطرنشان کرد: باید از این سرمایه به خوبی استفاده کرد و گذشته سنگرسازان بی‌سنگر و اخلاص و فعالیت آنها را مرور کنیم.
  نماینده ولی فقیه در جهادکشاورزی صومعه سرا تاکید کرد: جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس و قبل از آن در دورافتاده ترین نقاط کشور خدمات ارزشمندی در زمینه عمران، آب، برق، راه و سایر خدمات ارایه کرد.

   


  به گزارش واران نیوز، در ادامه زیارت عاشورا توسط نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی صومعه سرا قرائت شد و همکان با وی زمزمه کردند.
  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro