اداره ورزش صومعه‌سرا به رتبه دوم استانی ارتقا یافت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۴ مهر ۹۳ - ۱۸:۴۰

  کد خبر : 24946

  اداره ورزش صومعه‌سرا به رتبه دوم استانی ارتقا یافت

  واران نیوز: رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا با بیان اینکه در سال ۹۱ در ارزیابی عملکرد ادارات ورزش و جوانان استان از بین ۱۶ شهرستان استان گیلان، حائز رتبه دهم گردید، گفت: با همکاری همه ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی رتبه این نهاد در سال ۹۲ از دهم به دوم ارتقا پیدا کرد.

  حسن اموزگار در گفت و گو با خبرنگار واران‌نیوز، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان صومعه‌سرا در هفته دفاع مقدس برنامه‌های متنوعی را در سطح شهرستان برگزار کرد.
  وی افزود: هندبال بانوان، بدمینتون پسران، والیبال آقایان، تنیس روی میز، فوتبال گل کوچک، کاراته بانوان، بدمینتون بانوان، کاراته اقایان، رزمی آقایان، تیراندازی، دوچرخه سواری روستایی، کاراته کیوکوشین، تکواندو، همایش پیاده روی، هندبال، والیبال، کشتی و دو و میدانی از برنامه‌های برگزار شده در هفته دفاع مقدس است.
  رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا با بیان اینکه در سال ۹۱ پنج هزار و ۷۳۵ نفراز ورزشکاران این شهرستان سازمان یافته بودند، گفت: با رشد ۲۷ درصدی در سال ۹۲ ، هفت هزار و ۳۰۰ ورزشکار سازمان یافتند.
  آموزگار تصریح کرد: در شش ماهه نخست سال جاری شش هزار و ۵۰۰ ورزشکار دیگر سازمان یافتند که این نشان از فعالیت خوب این نهاد در عرصه ورزش و جوانان دارد.
  وی با بیان اینکه در سال ۹۱، دوازده باشگاه خصوصی در صومعه سرا فعالیت می کرد، خاطرنشان کرد: با رشد ۵۸ درصدی در سال ۹۲، این تعداد باشگاه به ۱۹ باشگاه رسید.
  رئیس ورزش و جوانان صومعه سرا تاکید کرد: در شش ماهه نخست سال جاری باشگاه‌های خصوصی به ۲۶ باشگاه ارتقا پیدا کرد.
  آموزگار با بیان اینکه در سال ۹۱ ، هیئت های فعال ورزشی در این شهرستان ۲۷ عدد بود، اظهار کرد: این تعداد در سال ۹۲ با رشد ۷۴ درصدی به ۴۷ هیئت رسید.
  وی افزود: در شش ماهه نخست سال جاری این هیئت های ورزشی به ۵۴ هیئت رسیده است.
  رئیس ورزش و جوانان صومعه سرا گفت: ۷۳ روستا برای توسعه ورزش در روستاها و شناسایی شوراهای ورزشی دارای حکم است.
  اموزگار تصریح کرد: آمار مسابقات ورزشی و همایش‌های برگزار شده در شش ماهه نخست سال جاری ۲۵ اعزام و ۵۰ میزبانی داشته‌اند.
  وی خاطرنشان کرد: تعمیر سالن تیراندازی شهید خلوص دهقانپور، تامین اعتبار برای توسعه سالن ورزشی تختی صومعه سرا، تامین اعتبار برای ساخت سالن رزمی صومعه سرا، تامین اعتبار برای تکمیل سالن ورزشی واقعه دشت از جمله کارها برای توسعه اماکن ورزشی در شش ماهه اول سال ۹۳ است.
  رئیس ورزش و جوانان صومعه سرا تاکید کرد: تامین اعتبار برای تکمیل سالن ورزشی اباتر، تامین اعتبار برای ساخت سکوی تماشاچی در سالن ورزشی شهید فلاحی طاهرگوراب، شهدا تنیان و شهدای ضیابر از دیگر توسعه اماکن ورزشی در شش ماهه نخست سال جاری است.
  آموزگار به ورزشکاران نخبه و برتر صومعه‌سرا در شش ماهه اول سال جاری اشاره و اظهار کرد: انوش عباسی مربی تیم ملی کایاک مردان و اعزام به بازی‌های آسیایی اینچوان کره جنوبی، حسین جان عاشورزاده مربی تیم ملی تکواندو نیروهای مسلح ایران و کسب مقام قهرمانی تیم ملی در مسابقات ارتش‌های جهان در تهران از جمله نخبگان ورزشی این شهرستان هستند.
  وی افزود: رضا صباغ عضویت در تیم ملی بسکتبال زیر ۱۵ سال ایران و کسب مقام نائب قهرمانی غرب آسیا و معین عاشوری دعوت به اردوی تیم ملی بسکتبال زیر ۱۵ سال ایران از دیگر نخبگان ورزشی شهرستان هستند.
  رئیس و رزش و جوانان صومعه‌سرا به ورزشکاران مدال‌آور و نام‌اور این شهرستان در عرصه مسابقات کشوری اشاره کرد و گفت: افشین ساکت، حمید حاج ملک، آذر حاجتی، ستایش رافت، آیناز حاکمی، زهرا شفیعی، هستی فصیده، حدیث رافت، صدف اکبری، فاطمه صفری، ملیحه رحیمی و زینب نصراله زاده با کسب مقام‌های اول تا سوم از مدال‌آوران این شهرستان هستند.
  انتهای‌پیام/

  ۲ ديدگاه

  1. حسن گفت:

   به اقای آموزگار بگوئید تشکر بکند از کسانی که درگذشته برای ورزش صومعه سرا زحمت کشیدند آقای رئیس چرا باشگاه تختی درست نمی شود چرا کشتی صومعه سرا نابود شده چرا استخر دراختیار باند بازیشماست بیشتر ازاینکه به فکر ساخت وساز باشید یک مقدار به فکر ورزش های اصیل باشید

  2. حسین گفت:

   آقای بزرگ ورزش صومعه سرا به فکر کشتی صومعه سرا باشید از امثا ل نریمان نطاق استفاده کنید ببینید در عرض کمتر از ۶ماه قهرمان می دهد یانه آقایان به اصطلاح دلسوز کشتی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro