یک واحد مسکونی محرومین توسط سپاه صومعه‌ سرا افتتاح شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۶ مهر ۹۳ - ۱۵:۴۴

  کد خبر : 24979

  یک واحد مسکونی محرومین توسط سپاه صومعه‌ سرا افتتاح شد

  واران نیوز:در آخرین روز هفته دفاع مقدس یک واحد منزل مسکونی محرومین در بخش گوراب زرمیخ صومعه‌سرا توسط سپاه ناحیه این شهرستان افتتاح شد.

  به گزارش واران نیوز، مدیر بسیج سازندگی این شهرستان در حاشیه افتتاح این واحد مسکونی اظهار کرد: بسیج سازندگی در دوم اردیبهشت سال ۷۹ به دستور مقام معظم رهبری تشکیل گردید و از آن سال در نهاد سپاه رسما کار خود را آغاز کرده است.
  بهزاد روانپاک افزود: بسیج سازندگی در عرصه‌های مختلفی با ادارات و نهادهای گوناگون در راستای اجرای درست اقتصاد مقاومتی فعالیت می‌کند.
  وی با بیان اینکه پنج واحد مسکونی برای محرومین در دست اجرا است، گفت: کمیته امداد و بهزیستی افراد محروم ونیازمند را به بسیج سازندگی معرفی می‌کنند و این نهاد برای آنها با کمک خیرین مسکن می‌سازد.
  مدیر بسیج سازندگی سپاه ناحیه صومعه‌سرا با تأکید بر اینکه یکی از ماموریت‌های سپاه محرومیت زدایی است، تصریح کرد: این منزل مسکونی با هزینه ای بالغ بر ۳۰میلیون تومان با کمک خیرین محلی و توسط مهندسی سپاه ناحیه ساخته شده است.
  روانپاک خاطرنشان کرد: برای ساخت این مسکن، هشت میلیون تومان بهزیستی، دو میلیون تومان سپاه و ۲۰ میلیون تومان را خیرین کمک کرده‌اند.
  وی تاکید کرد: در حال حاضر با گذشت ۳۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تلاش بسیج سازندگی هنوز به اقدامات جهادی بسیج در جامعه نیاز است.
  مدیر بسیج سازندگی سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه فعالیت در زمینه خوداشتغالی نیز از جمله دیگر اهداف این ناحیه است، گفت: وام طرح‌های خوداشتغالی و مشاغل خانگی به بسیجیان اختصاص می‌یابد اما وام‌های اقتصاد مقاومتی به عموم مردم تعلق می‌گیرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro