بازدید رایگان خبرنگاران صومعه‌سرا از موزه میراث روستایی گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۹ مهر ۹۳ - ۲۳:۲۲

  کد خبر : 25070

  بازدید رایگان خبرنگاران صومعه‌سرا از موزه میراث روستایی گیلان

  واران نیوز:رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صومعه‌سرا گفت: به مناسبت هفته گردشگری، خبرنگاران این شهرستان از موزه میراث روستایی سراوان بازدید به عمل می‌اورند.

  علیرضا مهرگان در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، ضمن تبریک هفته گردشگری اظهار کرد: این شهرستان با توجه به ظرفیت‌های طبیعی، و تاریخی در زمینه جذب گردشگر در استان حرفی برای گفتن دارد و با توجه به ظرفیت موجود باید زیرساخت‌هایی هم برای آن تعریف شود.
  وی افزود: با توجه به وجود بازارهای محلی در صومعه‌سرا این نوع گردشگری می‌تواند برای گردشگران در کنار جاذبه‌های تاریخی و گردشگری جذاب باشد و به اقتصاد و اشتغالزایی نیز کمک شود.
  رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صومعه‌سرا با بیان اینکه برنامه‌های متنوعی برای جذب توریسم در این شهرستان دارند، گفت: برگزاری جشنواره‌های محلی گوناگون در طول سال یکی از عوامل جذب توریسم است.
  مهرگان به برگزاری جشنواره نیشکر در صومعه‌سرا اشاره و تصریح کرد: در دی‌ماه سال جاری همزمان با برداشت نیشکر این جشنواره در شهرستان برگزار می‌شود.
  وی با اشاره به هفته گردشگری خاطرنشان کرد: ارسال پیامک انبوه تبریک این هفته، بازدید از تاسیسات گردشگری، بازدید هنرمندان صنایع دستی از موزه میراث فرهنگی گیلان، دیدار با امام جمعه و گلباران مزار شهدا از برنامه‌های این هفته است.
  رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صومعه‌سرا تاکید کرد: شروع تحقیقات در تاسیسات گردشگری، تقدیر از فرماندار این شهرستان به عنوان ریاست ستاد دائمی سفر و اعزام خبرنگاران این شهرستان به موزه میراث فرهنگی گیلان از دیگر برنامه‌های این نهاد در هفته گردشگری است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro