اعتقادات دینی و مذهبی ملت ایران دشمن را در پشت مرزها نگه داشته است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۰ مهر ۹۳ - ۱۹:۱۵

  کد خبر : 25087

  اعتقادات دینی و مذهبی ملت ایران دشمن را در پشت مرزها نگه داشته است

  واران نیوز: نماینده ولی فقیه در منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت: علت اینکه دشمن در پشت مرزها مانده و نمی‌تواند از آن عبور کند و به کشور ما دست یابد، اعتقادات دینی و مذهبی مردم ما است.

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام احمدی، ظهر امروز در مراسم شهادت امام محمدباقر(علیه السلام) اظهار کرد: هر چقدر تعهدات دینی و اعتقادی روسای ادارت بیشتر باشد، این امر در زیرمجموعه‌های ادارات جاری و ساری می‌شود.

  وی با بیان اینکه زیرمجموعه‌های ادارات به تبعیت از رئیس خود به عنوان احیاگر مجالس هستند، افزود: اداره‌ای که در آنجا به نماز و سوگواری‌های مذهبی تعهد داشته باشد، قطعا ارباب رجوع از عملکرد آن نهاد راضی است.

  نماینده ولی فقیه در منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با بیان اینکه آنچه که نظام و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند حضور مردم در مساجد بود، گفت: مساجد به عنوان یک مامنی بود که از آن صدای توحیدی در سراسر کشور رساتر می‌شد و مقاومت را در دل مردم به وجود می آورد.

  احمدی تصریح کرد: علت اینکه دشمن در پشت مرزها مانده و نمی‌تواند از آن عبور کند و به کشور ما دست یابد، اعتقادات دینی و مذهبی مردم ما است.

  وی با بیان اینکه از بین بردن اسلام ناب محمدی هدف اصلی دشمن است، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه دشمن در جنگ هشت ساله دفاع مقدس ناکام ماند از طریق جنگ نرم وارد عرصه شد.

  نماینده ولی فقیه در منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان اظهار کرد: همانگونه که ما توانستیم با مقاومت در جنگ هشت ساله پیروز میدان شویم باید با مقاومت و پشتکار در برابر جنگ نرم دشمن هم پیروز شویم.

  در ادامه ابراهیم فرجی، رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری صومعه سرا گفت: مراسمات مذهبی که در کشور برگزار می‌شود باید ارزش و معنویت اسلامی را در کنارمان حفظ کنیم و پیش ببریم.

  وی افزود: به مناسبت شهادت امام محمد باقر(علیه السلام) این مراسم را برگزار کردند تا بتوانند این مراسمات را در جامعه بیشتر افزایش دهند و وظیفه دینی هر کسی است که اینگونه مراسمات را در ادارات خود برگزار کند.

  به گزارش واران نیوز، مراسم شهادت امام محدباقر(ع) همراه با قرائت زیارت عاشورا توسط ابراهیم فرجی، رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری صومعه سرا با حضور جمعی از مسئولان و کارمندان این شهرستان در نمازخانه این نهاد برگزار شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro