جمع‌اوری 856 دستگاه ماهواره در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۴ مهر ۹۳ - ۱۶:۰۷

  کد خبر : 25145

  جمع‌اوری ۸۵۶ دستگاه ماهواره در صومعه‌سرا

  واران نیوز: فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از جمع‌اوری ۸۵۶ دستگاه ماهواره در این شهرستان خبر داد وگفت: هفت هزار و ۵۲۳ مورد فیلم‌های مبتذل و ۲۵ هزار برگ توتو در این شهرستان جمع‌اوری شده است.

  به گزارش واران نیوز، اردشیر آقاجانی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان اظهار کرد: در هفته ناجا برنامه‌های مختلفی در این شهرستان اجرا می‌شود.
  وی با بیان اینکه برای هر یک از روزهای هفته ناجا نامی برگزیده‌اند، افزود: اقتدار، توانمندی و قانون‌مداری، خدمتگزاری، پاسخگویی و کرامت انسانی، دانش بنیانی، حرفه‌ای گرایی و روزآمدی، تلاش جهادی، ایثارگری، تعالی فردی و سازمانی، ولایت مداری، حاکمیت ارزش‌های اسلامی و جامعه ایمانی، اعتماد عمومی، مشارکت مردمی و انضباط اجتماعی، آموزش همگانی، پیش‌بینی و پیشگری اجتماعی نام‌های این هفته است.
  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا با بیان اینکه نه واحد انتظامی شهرستان الزاما باید در مدارس و مساجد حضور داشته باشند و مسائل انتظامی را به مردم و دانش‌اموزان آموزش دهند، گفت: ۵۰۰ سی‌دی پیش‌گیری از جرایم بین دانش‌اموزان مدارس این شهرستان توزیع می‌شود.
  آقاجانی با بیان اینکه در هفته ناجا موتورسیکلت‌های متوقف شده را آزاد می‌کنند، تصریح کرد: سعی بر این دارند در این هفته پارکینگ‌ها را خالی کنند.
  وی خاطرنشان کرد: یادواره ۲۶ شهید والامقام نیروی انتظامی صومعه‌سرا در این شهرستان برگزار می‌شود.
  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا با بیان اینکه ۲۱ مورد کشف سلاح شکاری غیرمجاز در شش ماهه اول سال جاری داشته‌اند، تاکید کرد: سرقت احشام در این شهرستان به دلیل همکاری بخشداران، شوراها و مردم مهار شده است.
  آقاجانی با بیان اینکه در شش ماهه نخست سال ۴۳۰ لیتر مشروبات الکی کشف کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۲۶ بطری و پاکت مشروبات خارجی کشف شده است.
  وی افزود: در شش ماهه اول سال جاری ۱۸ کیلو و ۲۸۴ گرم انواع مواد مخدر در صومعه‌سرا کشف و ضبط شده است.
  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از جمع‌اوری ۸۵۶ دستگاه ماهواره در این شهرستان خبر داد وگفت: هفت هزار و ۵۲۳ مورد فیلم‌های مبتذل و ۲۵ هزار برگ توتو در این شهرستان جمع‌اوری شده است.
  آقاجانی تصریح کرد: در شش ماهه نخست سال جاری ۳۱ مورد تصادف درون شهری با ۳۶ مورد مجروح و یک مورد منجر به فوت اتفاق افتاده است.
  وی خاطرنشان کرد: پنج تالار عروسی به دلیل رعایت نکردن شئونات اسلامی در شهرستان پلمپ شدند.
  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا با بیان اینکه ماموران انتظامی بین هفت تا ۱۵ دقیقه در صحنه حاضر می‌شوند، تاکید کرد: یگان ۱۱۰، یک یگان مستقل است.
  آقاجانی اظهار کرد: آمار فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در شش ماهه نخست سال جاری، دوازده هزارو ۹۵۵ تماس تلفنی و سه هزار و ۹۳۵ مورد مراجعه حضوری است.
  وی با بیان اینکه در این شش ماه ۶۳۰ مورد پرونده اختلافات خانوادگی در این نهاد تشکیل داده‌اند، افزود: در ماه به بیش از ۲۰ نفر از خانواده‌ها در پاسگاه‌های روستاها و بخش‌ها مشاوره خانوادگی رایگان داده می‌شود.
  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا گفت: سه هزار و ۶۵۶ مورد راهنمایی و ارشاد داشته‌اند که امید است این آمار در سال‌های اینده کاهش یابد.
  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro