بیش از 90 برنامه در هفته ناجا در صومعه‌سرا اجرا می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۴ مهر ۹۳ - ۱۶:۴۶

  کد خبر : 25171

  بیش از ۹۰ برنامه در هفته ناجا در صومعه‌سرا اجرا می‌شود

  واران نیوز: فرمانده انتظامی صومعه‌سرا با بیان اینکه در هفته ناجا بیش از ۹۰ برنامه در این شهرستان برگزار می‌شود، گفت: صبحگاه مشترک، ویزیت رایگان، تجلیل از کارمندان و خانواده شهدا و بازشسته نیروی انتظامی، برگزاری نشست هم اندیشی با اصناف از اهم برنامه‌های این هفته است.

  به گزارش واران نیوز، اردشیر آقاجانی ظهر امروز در در جمع پرسنل نیروهای انتظامی این شهرستان اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی از امروز آغاز و در روز یکشنبه به پایان می‌رسد.
  وی با بیان اینکه بیش از ۹۰ برنامه در این هفته اجرا می‌شود، افزود: صبحگاه مشترک، ویزیت رایگان، تجلیل از کارمندان و خانواده شهدا و بازشسته نیروی انتظامی، برگزاری نشست هم اندیشی با اصناف از اهم برنامه‌های این هفته است.
  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا با بیان اینکه شعار امسال ناجا، پلیس، تلاش جهادی، کارامدی و اقتدار است، گفت: پلیس، دریک کلام یعنی امین مردم، تلاش جهادی یعنی با تمام ظرفیت خود را وقف خدمت به شهروندان کردن، کارامدی یعنی پلیس آموزش دیده و پلیس علمی و اقتدار یعنی مردم دریابند پلیس حافظ امنیت فردی و اجتماعی انهااست.
  آقاجانی با بیان اینکه امروز به عنوان نخستین روز هفته نیروی انتظامی با شعار اقتدار، توانمندی و قانون‌مداری نامگذاری شده است تصریح کرد: مراسم صبحگاه مشترک، تقدیر از بازنشستگان ناجا و رزمایش یگان ویژه از جمله برنامه‌های نخستین روز هفته نیروی انتظامی بود.
  در ادامه امام جمعه صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: ماموران نیروی انتظامی شهرستان، بیش از ۹۰ معضل که امنیت جامعه را خدشه‌دار کرده است را کنترل می‌کنند و آرامش و آسایش را برای مردم به وجود می‌آورند.
  حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی با بیان اینکه نیروی انتظامی وظیفه دارد برای آرامش مردم تلاش کند، تاکید کرد: خدمت‌گذاری به مردم از مهمترین و بزرگترین مدال‌های افتخاری است که خداوند به سربازان خود عنایت کرده است.
  صدیقی با بیان اینکه بنده‌ای که بیش از همه به مردم خدمت کند، ان فرد پیش پروردگار عزیزتر است، اظهار کرد: اگر انسانی فقط واجبات خود را انجام دهد و مابقی ساعات عمر خود را در خدمت کردن به خلق خدا به سر کند، از درجات رفیعی در نزد پروردگار بهره‌مند می‌شود.
  در ادامه فرماندار صومعه‌سرا افزود: راه امنیت جامعه با تلاش ماموران انتظامی نقش پیدا می‌کند و با حضور ایثارگرانه انها ظلم جرات برآمدن ندارد.
  غلام‌حسین رجبی گفت: آرامش هدیه الهی است که چشمان همیشه بیدار ماموران انتظامی ان را برای مردم به ارمغان می‌اورد.

  به گزارش واران نیوز، در ادامه مراسم از کارکندان نمونه و خانواده معظم شهدا تجلیل به عمل امد.


  انتهای‌پیام/

  يک ديدگاه

  1. محمد گفت:

   احسنت،،،،،،،، عالی بود
   واقعا سایت کوشا و فعالی دارید
   خدا اجرتون بده

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro