اولین گردهمایی مدیران و دانش آموختگان دبیرستان شهیدبیژن حقیری+تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۵ مهر ۹۳ - ۱۶:۳۱

  کد خبر : 25242

  اولین گردهمایی مدیران و دانش آموختگان دبیرستان شهیدبیژن حقیری+تصاویر

  واران نیوز: طی همایش باشکوهی دانش آموختگان دبیرستان شهید بیژن حقیری ورودی سال ۶۴-۶۳  از معلمان و آموزگاران آن سال‌ها …

  واران نیوز: طی همایش باشکوهی دانش آموختگان دبیرستان شهید بیژن حقیری ورودی سال ۶۴-۶۳  از معلمان و آموزگاران آن سال‌ها تجلیل شد.

  محمد رضا اسرار پوش مدیر این دبیرستان در ابتدای این همایش ضمن تقدیر از حضور مدیران و معلمان ودانش آموختگان سی سال قبل این دبیرستان   گفت : این همایش یک‌روزه که با ابتکار چند نفر از دانش‌آموزان ورودی همان سال‌ها دراین مدرسه برگزار شده است ، علاوه بر تجدید دیدار دوستان قدیمی با یکدیگر، همچنین موجب شعف و شادمانی حاضران در همایش شد.اسرار پوش افزود : دیدار همکلاسی‌های دوران دیپلم  با برخی از معلمان و اساتید ، قدردانی و تکریم از مقام معلم، استفاده از تخصص و تجربیات دانش‌آموزان دیروز هدف برگزاری این گردهمایی بوده است .

  دکتر کیانوش کوچکی نژاد  یکی از دانش آموختگان  دبیرستان شهید بیژن حقیری در سال ۶۳گفت : با بیش از ۴ماه تلاش شبانه‌روزی موفق شدیم تا تعدادی از معلمان و دانش‌آموزان سال‌های ۶۴-۶۳ که در جای‌جای کشور حضور دارند را دعوت کرده و با تجدید خاطرات آن روزها به نحو شایسته‌ای از آنها تجلیل کنیم.

  وی افزود : به دلیل فاصله گرفتن دوستان قدیمی، مشکلات زندگی و شخصی و همچنین گسترش فن‌آوری و ماشینی شدن زندگی کمتر این فرصت به وجود می‌آید که بتوان از احوال دوستان قدیمی با خبر شد و در غم و شادی آنها شریک شویم که البته این همایش می‌تواند تا حدودی زمینه‌ساز ایجاد محبت همان دوران‌ها باشد. کوچکی نژاد افزود : شهرستان صومعه سرا در گذشته و حال مهد عرفا، علما، مشاهیر، نویسندگان و فرهیختگان بزرگی بوده که امروز در جای‌جای کشور در سمت‌های سیاسی، اجرایی، علمی و حوزوی منشأ خدمات ارزنده‌ای هستند. وی صومعه سرا را شهری دانشگاهی دانست و افزود : تلاش داریم این همایش در سال‌های آتی نیز در همین مدرسه  برگزار شود کوچکی نژاد  خاطر نشان ساخت : امیدواریم در سایه این همایش که با حضور فرهیختگان و اندیشمندان صومعه سرایی  برگزار می‌شود، بتوانیم گامی در امور فرهنگی  و نیات خیر برای دانش آموزان محروم برداریم .

  به گزارش خبرنگار ما  این مراسم با نواختن زنگ مدرسه، برگزاری مراسم آغازین، حضور و غیاب، پرسش از دانش‌آموزان و در نهایت تدریس توسط معلمان همان سال‌ها همراه بود.

  گفتنی است در پایان این همایش یک‌ روزه تعدادی از دانش آموختگان و دبیران  قدیمی به بیان خاطراتی از دوران تحصیل و تدریس خود پرداختند و یاد همکلاسی عزیزشان شهید فرانوش پور قربانعلی  و همچنین  پیشکسوتان تعلیم و تربیت که طی سالیان گذشته دار فانی را وداع گفته اند را گرامی داشتند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro