برپایی 123 پایگاه جشن عاطفه‌ها در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۶ مهر ۹۳ - ۱۵:۱۰

  کد خبر : 25261

  برپایی ۱۲۳ پایگاه جشن عاطفه‌ها در صومعه‌سرا

  واران نیوز:مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: یکصد و بیست و سه پایگاه جشن عاطفه‌ها برای جمع‌اوری هدایای نقدی و غیر نقدی در این شهرستان برپا کرده‌اند.

  علیرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، ضمن تبریک دهه ولایت اظهار کرد: جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور به صورت سه روز متوالی از امروز در این شهرستان برگزار شده است.
  وی با بیان اینکه ۱۲۳ پایگاه جشن عاطفه‌ها در صومعه‌سرا برپا کرده‌اند، افزود: یک صد و بیست پایگاه در قالب مدرسه محوری و ۳ پایگاه ثابت در شهرستان اماده دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار شهرستان است.
  محمدی با بیان اینکه یک هزار و دویست دانش‌اموز تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی صومعه‌سرا هستند، گفت: ۲۵ هزار پاکت عاطفه‌ها بین مدارس شهرستان توزیع شده است.
  وی تصریح کرد: در جشن عاطفه‌های سال گذشته ۲۴۰ میلیون ریال جمع‌آوری شد که انتظار می‌رود این رقم امسال نسبت به سال گذشته بیشتر باشد.
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه امروز زنگ جشن عاطفه‌ها به صورت نمادین در مدرسه دخترانه فاطمیه این شهرستان به صدا در امد، خاطرنشان کرد: فردا جشن عاطفه‌ها با کمک بسیج، سپاه و کمیته امداد در سطح شهرستان برگزار می‌شود.
  محمدی تاکید کرد: در روز جمعه ۱۸ مهرماه نیز پایگاه کمیته امداد در محل میعادگاه نماز جمعه آماده دریافت کمک های مردم نوعدوست این شهرستان است.
  وی اظهار کرد: اجرای جشن عاطفه‌ها از طرح‌های مهم و ارزشمند است که موجبات رضایت خاطر خانواده‌های کم‌بضاعت شده است.
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا افزود: هدف از برگزاری این جشن، گسترش فرهنگ غنی احسان و انفاق و ایجاد همدلی بیشتر در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه در میان دانش‌آموزان است.
  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro