جشن عاطفه ها نمادی از تقسیم شادی با هم نوعان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۶ مهر ۹۳ - ۱۵:۱۴

  کد خبر : 25264

  جشن عاطفه ها نمادی از تقسیم شادی با هم نوعان است

  واران نیوز: فرماندار صومعه سرا گفت: جشن عاطفه ها نمادی از تقسیم شادی با هم نوعان است و کار کمیته امداد در این امر مهم بسیار ولا و ارزشمند است.

  به گزارش واران نیوز، غلام حسین رجبی، ظهر امروزدر مراسم جشن عاطفه‌ها در مدرسه فاطمیه اظهار کرد: جشن عاطفه‌ها تمرین چگونگی دوست داشتن یکدیگر است.

  وی افزود: ما باید دوست داشتن هم نوعان خود را در همه صحنه‌های مختلف اجتماعی امتحان کنیم و اظهار دوست داشتن و نوعدوستی به دوستان از صفاتی است که خداوند دوست دارد.

  فرماندار صومعه سرا گفت: برای اینکه خود را به خدا نزدیک کینم باید دوست داشتن‌هایمان را بیشتر و تبادل عاطفه را مورد توجه قرار دهیم.

  رجبی تصریح کرد: جشن عاطفه‌ها نمادی از تقسیم شادی با هم نوعان است و کار کمیته امداد در این امر مهم بسیار ولا و ارزشمند است.

  وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد با برگزاری جشن عاطفه‌ها همبستگی ملی را بین مردم ایجاد و سبب خوشحالی افراد محروم و نیازمند می‌شود.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه اهل بیت عصمت و طهاری الگوی خوب انفاق برای ما هستند، اظهار کرد: ما با الگو قرار دادن انها و دستگیری مستمندان می توانیم مسیر زندگی خود را با اخلاص ادامه دهیم.

  رجبی افزود: مردم همیشه در صحنه و متدین شهرستان صومعه سرا مانند همیشه در این جشن حضور پررنگ دارند و به دانش آموزان کمک می‌کنند.

  پایان پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro