ناامنی در امام زاده ابراهیم...

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۸ تیر ۹۱ - ۱۷:۵۶

  کد خبر : 255

  چرا امام زاده ابراهیم ناامن است؟

  این درگیری اینگونه آغاز شد که یکی از فروشنده گان به دختر جوان متلک می گوید.مادر برای دفاع از حریم …

  این درگیری اینگونه آغاز شد که یکی از فروشنده گان به دختر جوان متلک می گوید.مادر برای دفاع از حریم خصوصی خود و دختر یک سیلی به پسر جوان زده وپسر جوان از ناحیه کمر و صورت به مادر چندین ضربه می زند و مادر را نقش بر زمین می کند…….

  به گزارش۸دی به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی صبح شفت ، عصر امروز  در شهرک زیارتی ، سیاحتی امام زاده ابراهیم (ع) درگیری به علت اقدام غیراخلاقی یکی ازفروشندگان مابین  فروشنده ودو  خانم (مادر و دختر ) که برای خرید سوغاتی در اطراف حرم مطهر گشت می زدندرخ داد. درگیری اینگونه آغاز شد که  یکی از فروشنده گان به دختر جوان متلک می گوید. مادر برای دفاع از حریم خصوصی خود و دختر یک سیلی به پسر جوان زده و با ادامه درگیری لفظی ، پسر جوان از ناحیه کمر و صورت به مادر چندین ضربه می زند و مادر را نقش بر زمین می کند. با ادامه در گیری مردم به ویژه خبرنگار ما در صحنه حاضر می شوند و پیگیری‌های ما توسط کارگروه حوادث غیر مترقبه از مرکز خبرگزاری صبح شفت شروع می شود.

  در ابتدا تماسی با مرکز فرماندهی انتظامی  شفت و سپس با مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ گرفته شد که این عزیزان پیگیری‌ها را به همکاران خود در پاسگاه شالماء محول نمودند. با تماس خبرگزاری به پاسگاه شالماء ، ماموران  در این پاسگاه عنوان نمودند که مردم باید به شماره ****۷۸۸ اطلاع داده تاما در صحنه حاضر شویم. با توجه به اینکه بخشدار احمدسرگوراب در مصاحبه چندی قبل  خودبا  صبح شفت  عنوان نموده بود نیروی انتظامی در اول تیر ماه امسال در امام زاده ابراهیم (ع) مستقر خواهد شد ،مجددا در این راستا تماسی با بخشدار گرفته شد و موضوع را با وی در میان گذاشتیم اما در بین صحبت شاهد قطع تلفن همراه شدیم و با تلاش مکرر به نتیجه ای نرسیدیم. درادامه پیگیری‌ها برای حل این موضوع با فرماندار شفت  تماس گرفته شد اما وی پاسخگوی تلفن همراه خودنبود. به دنبال آن به وسیله پیامک،صبح شفت از ایشان دعوت به ارائه پاسخ نموده و درتماس مجدد تلفنی و ضمن اینکه موضوع با وی در میان گذاشته شد و لی متاسفانه ایشان درپاسخ گفت : “من مصاحبه نمی کنم“ .  به گزارش خبر نگارصبح شفت  درگیری‌ها  با شدت بیشتر دوباره شروع شد و این بار با نماینده شفت و فومن تماس تلفنی گرفته شد که با اولین زنگ وی پاسخ داده و بسیار از این وضع پیش آمده متأثر و متأسف گردید و به مدیر این خبرگزاری تأکید و تصریح کردند که امنیت امام زاده ابراهیم (ع) برای ما مهم است . باید در آنجا  اداره بهداشت ، نیروی انتظامی ، اتش نشانی و … حاضر باشند ، بنده همین الآن با  فرماندار شفت تماس می گیرم تا در روز شنبه در امام زاده ابراهیم (ع) جلسه ای با همین محور بر گزار شود تا این مشکلات حل شود.

  حال سوال خبرگزاری صبح شفت از مسئولین خدمتگزار شفت این است : شما که امنیت و کنترل مسافران ، گردشگران و زائران را دریک شهرستان به این عظمتی را ندارید ؛ چرا این قدر دعوت توریست و مهمان را به کانون یک شهرستان فرا می خوانید؟

  و توصیه  نسبت به همه دوستان  و مسولین که همیشه احساس تکلیف کرده  و سعی  نمایند بهترین شرایط را برای مردم فراهم کنند . چرا امنیت که یک از شاخصه‌های مهم توسعه در  جوامع امروزی می باشد در این منطقه که به عنوان پیشانی  و نقطه ثقل زیارتی -سیاحتی تمامی هموطنان عزیز که به شفت تشریف می آورند  می باشد  را فرام نمی آورند؟ شاید کوچکترین مشکل باعث شود که دیگر مسافران به شهر ما نیایند . آقایان مسؤل!! لطفا با برنامه باشید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro