جشن دانشجویان ورودی‌ جدید دانشکده فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۳ مهر ۹۳ - ۲۰:۴۰

  کد خبر : 25558

  جشن دانشجویان ورودی‌ جدید دانشکده فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا برگزار شد

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا در جشن ورودی های جدید دانشکده فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا گفت …

  امام جمعه شهرستان صومعه سرا در جشن ورودی های جدید دانشکده فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا گفت : دانشجویان این دانشکده با تلاش و در سایه توجهات نظام مقدس جمهوری اسلامی و می توانند در زمینه های مختلف به موفقیت های چشمگیری دست یابند .

  حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صدیقی افزود : شروع سال تحصیلی علاوه بر پویایی در تولید علم، فرصتی مناسب در راستای فعالیت های علمی و پژوهشی جوانان است وی نیاز بازار و جامعه امروزی کشور را دانشجویان متخصص وفنی همراه با عمل دانست و گفت : دانشجویان این مرکز باتوجه به نیاز جامعه به رشته ها و تخصص شان باید بتوانند با تلاشی دوچندان و همتی والاتر از قبل؛ گام های ارزشمند و ماندگاری را در اعتلای و به چرخش در آوردن چرخ های اقتصادی بردارند.
  ، رئیس دانشکده فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا ضمن خوشامدگویی و تبریک به دانشجویان در سخنانی گفت: اقتدار و افتخار غرور آمیز ایران اسلامی و اعتلای جایگاه میهن عزیزمان مرهون تلاش شما اصحاب علم و دانش این رمز و بوم است.

  وی از جذب بیش از ۸۵ درصد فارغ اتحصیلان این مرکز در بازارکار کشور خبر داد و گفت : این دانشکده الگوی واقعی از پیوند بین علم و عمل است و تلاش می کند از طریق تکنسین های ماهر و کار آفرین و تعامل با مراکز صنعتی دولتی و غیر دولتی ، ایجاد اشتغال و کار آفرینی را سر لوحه برنامه های خود قرار دهد . مقدادخصوصی افزود : ۱۱۶۰دانشجو در دانشکده فنی مهندسی صومعه سرا در سال تحصیلی جدید ثبت نام کرده اند .

  وی اظهار داشت : در سال تحصیلی جدید ۸۰۰ دانشجو در ده رشته کاردانی و ۳۶۰ دانشجو در ۵ رشته کارشناسی پذیرفته شده اند .وی افزود : دانشجویان این دانشکده در گروه های درسی ، برق الکترونیک ، معماری ، عمران ، کامپیوتر ، صنایع چوب ، حسابداری ، مشغول به تحصیل می شوند . رئیس دانشکده فنی و حرفه ای صومعه سرا با ورود دانشجویان جدید تعداد دانشجویان این دانشکده به ۲هزار ۵۶۰ دانشجو رسیده است گفت : این دانشکده پتانسیل آن را دارد که به دانشگاه تبدیل شود .

  خصوصی دانشجویان را از سرمایه های ارزشمند هر جامعه برشمرد و گفت: امید است در آینده شاهد پیشرفت های روز افزون علمی و تحقیقاتی شما دانشجویان باشیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro