21 ویژه برنامه مسابقات ورزشی و فرهنگی در صومعه‌سرا برگزار می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۶ مهر ۹۳ - ۱۵:۵۱

  کد خبر : 25561

  ۲۱ ویژه برنامه مسابقات ورزشی و فرهنگی در صومعه‌سرا برگزار می‌شود

  واران نیوز: رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا از برگزاری ۲۱ ویژه‌برنامه مسابقات ورزشی و فرهنگی به مناسبت هفته تربیت بدنی در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۹ مسابقه در رشته‌های مختلف ورزشی و کوهپیمایی و همایش پیاده‌روی بانوان از برنامه‌های هفته تربیت بدنی است.

  حسن آموزگار در گفت‌وگو با خبرنگار واران‌نیوز،ضمن تبریک فرا رسیدن هفته تربیت‌بدنی اظهار کرد: یکی از راه‌‍‌های پرکردن اوقات فراغت جوانان و خانواده‌ها اجرای برنامه‌های ورزشی است.
  وی با بیان اینکه گسترش فرهنگ ورزش در بین خانواده و جامعه یکی از راه‌های پیشگیری از ناهنجاری‌های جامعه است، افزود: از راه‌های جذب مردم به ورزش اجرای ورزش‌های همگانی است.
  رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا با بیان اینکه همایش پیاده‌روی بانوان در هفته تربیت‌بدنی برگزار می‌شود، گفت: از اهداف این نهاد این است که برای هر مناسبت یک همایش پیاده‌روی در نظر بگیرند تا این ورزش به صورت یک فرهنگ در میان عامه نهادینه شود.
  آموزگار تصریح کرد: مسابقات تنیس روی میز، آمادگی جسمانی بانوان، دو و میدانی، والیبال، تیراندازی، کشتی، هندبال بانوان، والیبال بانوان، والیبال آقایان، فوتسال دوستانه، کاراته بانوان، بسکتبال، بدمینتون و کوهپیمایی از جمله برنامه‌های ورزشی و فرهنگی این نهاد در هفته تربیت بدنی است.
  وی با بیان اینکه سلامت روحی و روانی جامعه در گرو زیرساخت‌های ورزشی آن است، خاطرنشان کرد: باید در این راستا تلاش بیشتری کرد زیرا با داشتن جامعه‌ای پویا و سرزنده بهتر می‌توان اهداف نظام و انقلاب جمهوری اسلامی ایران را تحقق بخشید.
  رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا تاکید کرد: یک فرد ورزشکار از سلامت بالای جسمی، روحی و معنوی نیز برخوردار می‌شود و در مقابل مشکلات روزمره ثابت قدم تر است.
  انتهای‌پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro