توسعه اقتصادی در جامعه جوانان را به سمت اقتصاد تولیدی هدایت می کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۸ مهر ۹۳ - ۲۰:۲۱

  کد خبر : 25578

  توسعه اقتصادی در جامعه جوانان را به سمت اقتصاد تولیدی هدایت می کند

  واران نیوز: فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه سیستم های اداری پاسخگوی بیکاری در جامعه نیست، گفت: در حال تلاش برای توسعه اقتصادی هستند تا جوانان به سمت اقتصاد تولیدی بروند.

  به گزارش واران‌نیوز، غلام حسین رجبی، در تجلیل از بازنشستگان فرمانداری این شهرستان اظهار کرد:کارمندان وزارت کشور غریب ترین کارمندان در سطح کشور هستند.

   

  وی بابیان این مطلب افزود: کارمندان وزارت کشور بیشترین کار را انجام می دهند و توانایی آنها در اداره جامعه بیشتر است در صورتی که کمترین توجه به انها می شود.

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه هرکس باید طبق شرح وظایف کار خود را انجام دهد گفت: مردم باید از مسائل اجتماعی و سیاسی جامعه آگاه باشند و این آگاهی باید توسط بازنشستگان و افراد دانا و عاقل صورت بگیرد.

  رجبی تصریح کرد: تنها کشور در خاورمیانه ایران است که در مسائل اقتصادی و سیاسی کشور مستقل عمل می کند و باید برای این عظمت خون پاک شهدا را ارج نهیم.

  وی با بیان اینکه باید با مردم با صداقت رفتار کرد، خاطرنشان کرد: در صورت رفتار صادقانه با مردم، آنها به مسئولان اعتماد می کنند و نتیجه رفتار انها در عملکرد ما تاثیرگذار است.

   

  فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه تاریخ گذشتگان درس آیندگان است، اظهار کرد: باید از تجربیات گذشتگان برای کارهای امروز بهره برد.

  رجبی افزود: برای اجرای برنامه ها اگر در راستای مجرای قانون کار کنیم آرامش در سطح جامعه صد در صد است در صورتی که کشورهای مخالف نظام در صدد هستند که کارها به صورت غیرقانونی اجرا شود.

   

  وی با بیان اینکه سیستم های اداری پاسخگوی بیکاری در جامعه نیست، گفت: در حال تلاش برای توسعه اقتصادی هستند تا جوانان به سمت اقتصاد تولیدی  بروند.

  به گزارش واران نیوز در ادامه جلسه از هفت بازنشسته فرمانداری تجلیل به عمل آمد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro