13هزار خانوار صومعه‌سرايي واجد شرايط بيمه روستايي هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳ - ۱۶:۴۶

  کد خبر : 25611

  ۱۳هزار خانوار صومعه‌سرایی واجد شرایط بیمه روستایی هستند

  واران نیوز: مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر صومعه‌سرا گفت: ۱۳هزار خانوار صومعه سرایی واجد شرایط بیمه روستایی هستند.

  به گزارش واران نیوز، قلی‌پور،  شامگاه شنبه در جمع دهیاران این شهرستان اظهار کرد: یکی از مهمترین پایه های توسعه، همگانی نمودن بیمه های اجتماعی در سطح جامعه است.
  وی با بیان اینکه گسترش بیمه های اجتماعی جزء اهداف دولت تدبیر و امید است، افزود: دولت در تلاش است تمام افراد جامعه در سراسر کشور تحت پوشش بیمه های اجتماعی قرار بگیرند.
  مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر صومعه‌سرا با بیان اینکه این شهرستان دارای ۱۳هزار خانوار واجد شرایط بیمه روستایی است، گفت: سالانه با پرداخت ۱۱۰هزار تومان می توانند از مزایای بیمه روستایی و عشایری چون مستمری بگیری ، از کار افتادگی ، فوت و غیره استفاده کنند.
  قلی‌پور با بیان اینکه روستائیان و عشایر می‌توانند برای بیمه کردن خود به دهیاری‌های محل زندگیشان مراجعه نمایند، تصریح کرد: همه زمینه‌ها برای بیمه شدن روستائیان فاقد بیمه در این شهرستان فراهم و شرایط لازم به دهیاران ابلاغ شده است.
  وی با بیان اینکه کشاورزان ساکن شهر می توانند از این بیمه بهره مند شوند، خاطرنشان کرد: با بیمه کردن روستائیان و کشاورزان، آینده روشنی در انتظار انها است.
  پایان پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro