دهياران در زمينه بيمه کردن روستائيان اهتمام ورزند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳ - ۲۱:۲۳

  کد خبر : 25617

  دهیاران در زمینه بیمه کردن روستائیان اهتمام ورزند

  واران نیوز: فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه کشاورزان قشری زحمتکش و سخت کوش هستند، گفت: دهیاران در زمینه بیمه کردن روستائیان اهتمام ورزند.

  به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی، در جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر اظهار کرد: از انجائیکه این شهرستان دومین شهرستان از نظر تولید برنج در کشور است روستائیان و کشاورزان صومعه‌سرا برای بیمه نمودن خود سریعا به دهیاری‌های محل زندگی خود مراجعه کنند.
  وی با بیان اینکه این شهرستان دارای ۱۵۲ روستا است، افزود: اکثر مردم روستاها به کار کشاورزی مشغول هستند و درآمد زندگی خود را از این راه کسب می کنند.
  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه کشاورزی یکی از شغل‌های سخت و پرمشقت است، گفت: آینده کشاورزان که قشری سختکوش و زحمتکش هستند باید اساس کار دهیاران قرار بگیرد.


  رجبی با بیان اینکه دهیاران باید در بیمه کردن روستائیان اهتمام ورزند، تصریح کرد: دهیاران با تشویق کشاورزان روستائی به بیمه اجتماعی کشاورزی، روستائیان و عشایر می‌توانند جلوی مهاجرت انها از روستا به شهر را بگیرند و کشاورزان با اشتیاق بیشتری به کار کشاورزی خود ادامه دهند.
  وی با بیان اینکه در صورت بیمه کشاورزان، انها از دریافت مستمری از کارافتادگی و حمایت‌های دیگر بهره‌مند می شوند، خاطرنشان کرد: دهیاران در راستای بیمه کردن روستائیان باید اهتمام بیشتری بورزند تا در چند سال آینده هیچ روستائی بدون پوشش بیمه نباشد.
  پایان پیام/

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro