کاروان بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی کشور به صومعه سرا رسید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۳ آبان ۹۳ - ۱:۴۳

  کد خبر : 25701

  کاروان بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی کشور به صومعه سرا رسید

  به گزارش خبرنگار ما کاروان بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی در کشور که متشکل از رسانه های و خبرگزاری …

  به گزارش خبرنگار ما کاروان بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی در کشور که متشکل از رسانه های و خبرگزاری ها بودند به صومعه سرا آمدند

  رئیس بسیج سازندگی گیلان در حاشیه بازید کاروان رسانه های کشور از طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی گفت : اعتبار ات طرح های اقتصاد مقاومتی به گیلان در سال جاری سه برابر افزایش داشته است . سید ؟عیسی صفوی افزود : در سال گذشته ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای طرح اقتصاد مقاومتی در گیلان در نظر گرفته شده بود که در امسال با سه برابر رشد به ۱۵ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان رسیده است . وی افزود : در ۶ماهه اول از ۱۰۰درصد کسانی که معرفی به بانک شده اند ۶۵ درصد موفق به دریافت وام شده اند . وی بااشاره به اینکه این سازمان متولی ایجاد شغل نیست اظهار داشت : در بحث اقتصاد مقاومتی و کمک به خانوا دها که در تولید غذایی توانایی دارند گام های مهم بر داشته ایم . وی گیلان را از پتانسیل های مناسب برای تولیدات کشاورزی دانست و افزود : در سال جاری به ۸۷۰ نفر اعتبار در عرصه های تولیدماهی ، دام ،، قارچ ، زنبور داری ، پرورش اردک و مرغ بومی و …   پرداخت شده است . صفوی افزود : این اعتبارات به تمام کسانی که توانایی تولید و کار آفرینی را دارند اختصاص یافته تا افزایش درآمد داشته باشند .

  مدیر روابط عمومی بسیج سازندگی کشور به اهمیت بحث اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و اظهار داشت : در سال گذشته ۲۳ هزار طرح در ۱۸ عرصه اقتصاد مقاومتیدر قالب طرح های خرد و و خانگی به بهربر داری رسیده است . فرشاد عالی با اشاره به اینکه کاروان رسانه های کشور از طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی ۵ استان کشور بازدید داشته اند  افزود : حضور اهالی رسانه برای نشان دادن توانمندی ها و ظریفت های طرح اقتصادمقاومتی در ترویج این فعالیت ها در تامین و امنیت غذایی نقش بسیار مهمی خواهد داشت . وی افزود : در راستای تامین امنیت غذایی کشور در سال جاری ۴۰ هزار پروژه قابل اجرادر نقاط مختلف کشور باتوجه به توان بومی منطقه به بهر ه برداری خواهد رسید .

  گفتنی است این کاروان متشکل از خبرنگاران خبر گزاری ها کشور بودند از دو طرح تولید بلدرچین گوشتی ، و تخم گذار ، در روستای صوفیانده و پرورش اردک بومی در روستای شیخ محله بازدید کردند .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro